Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e39 Benzin vagy Diesel?

Phoenix25 kérdése:

Bmw e39 Benzin vagy Diesel?

Figyelt kérdés

szempontok!

miért jó és miért nem ez az Autó?



2014. jan. 26. 01:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A dízel ha jó akkor nagyon jó, ha nem akkor jó nagy sz0póroller.

A benzines szintén.

Én 540i-t vennék :D

2014. jan. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

[link]


dízelből csak automata 25d-t vennék, az már common rail és megy is valamennyire, meg a váltója sincs alul méretezve, meg ugye steptronic automatába nem kell kettöstömegű lendkerék sem, szóval kevésbé valószínű, hogy nagy költségekbe kell verni magad, persze csak a többihez képest...

benzinesből a 20i-t nem szokták ajánlani, mert BMW-hez képest nem túl erős, ettől még nyilván jobban megy mint egy manapság divatos családi 7 üléses busz... 23-tól felfelé bármelyik jól megy, nyilván egy manuális 6-os 40i a legjobb választás, az M5 meg dupla/tripla vételi és alkatrész árakon megy, szóval az nem ide tartozik, egy E39 M5 fenntartása inkább egy E60-as "mezei" típuséval mérhető össze, bár nyilván a 400 ló mégis csak 400 ló...

2014. jan. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

25tds. se rossz, nekem masba van kb 550k km el.

3000 diesel nem vmi jo allitolag.

2014. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

Nem vennék dieselt ebből, mivel

Dieselekbe: 800 ezer km van

Benzinesekbe: 400 ezer felett


Mindegyikbe. benzines még bírja, azt vennék, valami jó nagy v8-at.

2014. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit mész vele. Ha évi 5 ezret, hülyeség a dítel, évi 35-40 ezernél a benzines felejtős.
2014. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Benzines + gázüzem.
2014. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
külföldön élek a dieselekbe kevesebb km-van ahogy neztem :) m5 az gyönyörü de azert 400 lo :D 525tds-t azt irjak nem szabad venni :|
2014. jan. 26. 17:18
 8/16 anonim ***** válasza:

"dieselekbe kevesebb km-van ahogy neztem :)"

Na igen. A tavaszi-őszi óraátállítást is kihasználták. Én is külföldön élek és bizony itt is szokássá vált. Mellesleg a legtöbb kereskedő török származású, nekik meg van bőr a pofájukon.

2014. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:/ van 1 auto szerelö barátom és ö szokott venni autokat és eladja es neki van ilyen müszere amivel meglehet nezni hogy piszkaltak e az orat a kocsiba :)
2014. jan. 27. 19:04
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha nyugat európában élsz nézz körbe. :) 5 BMW-ből 4 diesel, errefelé már rájöttek az emberek, hogy gazdaságosabb sokkal a dízel, nem a semmiért van az hogy, kevés kilóméterrel inkább a benzineseket árulják, a dízeleket pedig megtartják tovább. Típus nélkül X autó: Legolcsóbb benzines: 3 misi, legolcsóbb dízel 8 misi, most hirtelen, és ez egy BMW.

Régen jöttek a mondvacsinált indokok, hogy mert dízel hangja van, meg hogy úgy is elromlik... aztán szépen lassan elfelejtették ezt az emberek, és rájöttek, hogy jobban megérik. :)

2014. jan. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!