Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit szóltók...

Első autónak mit szóltók ehez? Vagy ha tudok jobbat ennyi pénzért akkor mindekép 4x4es legyen (lehetőleg kapcsolható) turbó diesel és kicsi, meg könyen vezethető

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 26. 21:42
1 2
 1/19 egySanyi ***** válasza:
58%
Szépen átgondolt kérdés, kivitelezés 5-ös. Csak gratulálni tudok.
2014. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Egy 3 éves SX4-et tuti nem vennék meg 3 lepedőért, max 1,5-ért...


Pár opció, amit én vennék:

[link]

Nem kicsi, de ha az az SX4 full extrás akkor ez ahhoz képest a Hilton. Hidd el, hogy vezetni is könnyebb, max a parkolást kell gyakorolni vele egy kicsit, ha sokat jársz a városba.


[link]

Ez sem kicsi, de vezettem már ilyet, nagyon kényelmes, nagyon dinamikus, jól vezethető és elfér benne 4 ember kényelmesen.


Pár kisebb méretű, mert úgyis azt akarsz (csak tudnám miért... nem kell félni a nagyobb autóktól, nem nehezebb azt sem vezetni!)


[link]

Kissebb, városban ideálisabb autó, de a 2000-es dízel városban is elég. Az Opel ecotech motorja elég jól bírja, ha nem autóversenyzésre használják. Automata, bőrös, jól felszerelt.


[link]

Közepes autó, elegáns, mégse hivalkodó, nagyon bizotnságos, jól felszerelt, egyik legmegbízhatóbb középkategóriás modell. Én személy szerint ezt venném.


Őszintén, a kis autó + 4x4 nagyon ritka kombináció, középkategóriától felfelé szokás 4x4-es autókat gyártani. Ne félj a kicsit nagyobb kocsitól, hidd el, jobban jársz.

2014. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Ez a suzuki ennyiért nagyon sok szerintem.. 2 millió és 2 és fél millió közti ár jobban illene hozzá. Ennyiért én se venném meg az biztos.


Viszont BMW-t, meg Audit se vennék. A kérdező biztos nem véletlen gondolt suzukira. Az Audit meg BMW-t azért fenn is kell tartani.. Ami aztán sokkal nehezebb a suzukinál.


Captiva vagy az az Opel viszont már tényleg jobb döntés. Ezerszer jobb autók mint a suzuki. Meg tényleg jobb a nagyobb autó. Kis autóval balesetet szenvedsz, bánni fogod, hogy kicsit vettél, ha egyáltalán túléled!

2014. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem sok érte az a3 millió újonnan 5-5.5 millába kerülnek a 2.0 dízeles öszkerekes sx4.

Szép és jó hogy audi,meg BMW de azokból nem 3 évest vesz hanem 7 évest!

Mondjuk a CHEVROLET CAPTIVA nem hülyeség,ha nem félsz anagy autóktól.

De ha az a fontos hogy minél fiatalabb autó legyen akkor maradj az sx4-nél.

Amúgy a suzukiról jut eszembe a

SUZUKI GRAND VITARA is szóba jöhet,bár ez is nagyobb az sx4-estől.

[link]

2014. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen, az 530D-t valóban drágább fenntartani, de az A4-et meglepő módon szinte semmivel sem drágább, mint egy SX4-et.
2014. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát azért egy 2.0 PD dízel audi A4 alkatrész árai jócskán magasabbak mint egy suzukié.Nem beszélve arról hogy jócskán több minden tud tönkre menni az A4-be mellesleg amit a kérdező linkelt az csak ép hogy 3 éves az A4 amit meg az egyik válaszoló linkelt 7 éves és hamarosan belép abba a korba mikor jönnek elő sorra a hibák az autón!Ha hosszú távra tervez a kérdező autót venni akkor a suzuki logikusabb.Mellesleg az is szempont a számára ,hogy kisebb autó legyen.
2014. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Négyért már tudsz újat venni (1.6os benzinest).


Bár szerintem ebből még lehet alkudni ezen a használtan is.

2014. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Zole79 ***** válasza:
Hát én sem vennék 3-ért egy SX4-et. Egyébként nincs bajom a Suzukival, egy időben munkához sokat béreltem. használtam szinte mindegyik tipust( csak azok voltak a cégnél) Viszont az sx-4 nagyon nem tetszett. Nem külsőre vagy ilyesmi, de az a oszlop, ( vagy nem tudom hogy hivják a szélvédőt körbe ölelő részt) nagyon vastag és zavar a kilátásban. Én nem szerettem. Meg kicsit olyan durung érzés vezetni. Nyilván mindenki más márkára esküszik, de én a helyedben Ford Mondeo DCI 2.0-át vennék:)) Volt több tipusom is. Nekem mindig 6 L körül fogyasztott. Vigyázz a sevivel. Lehet hogy jó autók, de egy ismerősömnek kettő is van ( S. Epica,) 2.0D és 10-et zabál. A benzinesek is esznek jócskán. Szóval csak egy Daewoo. A ford jó minőség és olcsó minden hozzá, persze bizonyos kereteken belül.
2014. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Zole79 ***** válasza:
Vagy vegyél japánt. Mindenki riogatni fog hogy drága hozzá minden. Ez igaz. De ki sem kell nyitni a motorháztetőt. Maximum karbantartásnál. Mitsubishi bátran ajánlom. Volt belőle néhány, nagyon jó autók és még a benzines sem zabál sokat.
2014. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Zole79 ***** válasza:
Még valami. Miért kell 4x4??? Hegyen laksz?
2014. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!