Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő? Új alkalmassági...

Mi a teendő? Új alkalmassági kell? Új jogosítvány?

Figyelt kérdés

Sikeres forgalmi vizsgát tettem,szemüveg nélkül. A jogosítványom már megjött pár hete.

Azonban tegnap elmentem szemészhez,mert sokat fájt a fejem és a látásom sem volt az igazi. Az orvos közölte,hogy csoda,hogy egyáltalán megkaptam a jogosítványt/alkalmasságit ilyen látással,szóval szemüveges lettem.


Természetesen a szemüveget hordani fogok/szeretném vezetéshez,de akkor most kell egy új alkalmassági meg új jogosítványt is csináltatnom? Gondolom ez nem ingyen lenne.


De ha nem csináltatom meg és a rendőr meg fog akkor megbüntethet!?


2014. jan. 30. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Így nem gond, viseled a szemüveget majd, és kész. Akkor lenne gond, ha úgy lenne a jogsidban hogy szemüveges vagy, közbe mégse kell, és nincs rajtad vezetés közbe.
2014. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És nem fognak belém kötni,hogy miért van rajtam szemüveg ha a képen szemüveg nélkül vagyok?

Köszönöm amúgy a válaszod.

2014. jan. 30. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki nem fog beléd kötni esetleg a haverjaid azért, hogy szemüveges lettél.Inkább egy jó pont hogy hordod a szemüveget vezetés közben.
2014. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most megnyugodtam.
2014. jan. 31. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!