Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvenni ezt a Mercedest?

Érdemes megvenni ezt a Mercedest?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 6. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak ha van még ugyanannyid javítani.

Majd nézz alá, hajlamosak rohadni.

2014. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Érdemes, ha van pénzed arra is hogy tankold.

Ekkora benzines motorral tuti hogy nem venném meg. Ha meg lenne elég pénzem hogy tankoljam akkor arra is lenne hogy újabb kocsit vegyek.

2014. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyááááááááááááááá kutat is vegyél mellé. :D
2014. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha picit jobban megnézed a környezetet a képeken, rájössz magad is hogy ez egy tipikus cigány merga, amit cigányoktól a büdös életbe nem vennék meg!
2014. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen.Elég lelakott környék, szerintem is cigányok hirdetik.W210-es Mercit kerüld el, egy rakás szar.Főleg, hogy automata.Legyen +-ba még pénzed, esetleg akkor.De, én inkább néznék egy W124-et, ha már öreg Merci kell.
2014. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt NEM!


Amúgy csak dízelt, mert a többibe nem győzöl tankolni!!

2014. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 4165 ***** válasza:
Ez szubjektív. Te tudod, mire fogod használni. A fogyasztás, annyira nem baráti. Úgy látszik, botlábúal vezették és bamba volt a kasznis. Egyébként elég jellegtelen. Nem túl erős, nem túl gyenge. Rohad. Az automata váltó akkor szokott be.. rni, ha nem cseréik az olajat.
2014. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VarMa ***** válasza:

Az a helyzet hogy a dieselek is jok de a nagyreszuk minimum 600-700e km felett van...

En azt mondom ha nem problema a tankolasa (kb 10-12 liter)akkor elotte nezd at a kasznit(ajtok alja, rugotanyerok,csomagter ajto alja,stb),mert rohados fajta, bar vannak kivetelek...A V6-os benzines nagyon stabil es megbizhato ha legalabb olajat cserelnek benne....

Nekem egy 97-es E420-asom van , abszolut rohadas mentes,egy ket apro elektromos baja volt de azt konnyen orvosoltam. Sok km van benne viszont se a valto se a motor nem volt bontva eddig. Az auto teljesitmenye tobb mint eleg 275 le, a fogyasztasa 14-15 liter...

2014. febr. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért 124-est nem vennék, nemhogy 210-est, ráadásul tipikus betegágy, ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy hemzseg a hibáktól.
2014. febr. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!