Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autósiskola, ahol...

Van olyan autósiskola, ahol mielőtt elkezdődik a forgalmi vizsga át lehet csúsztatni egy kis pénzt, hogy átmenjen az ember pl egy B kat jogosítványon?

Figyelt kérdés
Vagy ezek csak ilyen kamu történetek ? Mert egyre több embertől hallom,hogy adott pénzt és átengedte.
2014. febr. 9. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Autósiskolának nincs semmi köze hozzá. Vizsgabiztossal lehet próbálkozni, általában az oktatónak adják a pénzt, hogy intézze el. Persze ezt csak a szánalmas kis szerencsétlen gyökerek teszik akiknek nem szabadna jogosítványhoz jutniuk, soha.

A normálisak könnyedén levizsgáznak. Nem nehéz.

2014. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Én ha vizsgabiztos helyében lennék elvenném a pénzt, meg meg is huznám... Ez nem gyerek játék, aki nem bír levizsgázni, az ne veszélyeztesse az olyanok életét, akik tudnak vezetni...
2014. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki lefizeti a vb-t, attól még lau,zán megbukhat.

Van olyan helyzet, amit nem a vb dönt el, hogy beír vagy sem.

----

+ Én is eltenném a pénzt aztán meghúználak..

2014. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pénzért ma bármit.

De sajnos nem szabadna. Vay megtanul vezetni, vagy nem. Ez nem játék. Más életével pláne nem szórakozunk

2014. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor a következő lépést tenném: eltenném a pénzt,és meghúználak:)))))
2014. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szinte mindenhol lehet fizetni a vizsga biztosnak. De ez nem jelenti azt hogy meg is lesz a vizsgád. Ha fizetsz annyi segítséget kapsz, hogy mondjuk te választhatod ki hogy melyik rutin feladattal akarsz kezdeni. pl: megkérdezi, hogy jobbra előre vagy balra előre akarsz beparkolni. Ha a balt választod, akkor jobbra hátra kell beállnod. Ha jobbra előre akarsz beállni akkor viszont balra hátra menetet fogod kapni hozzá. Választhadsz h y ban akarsz e megfordulni v egyívűben, v sarok tolatással.

Emellett ,nem kell hivatlaosan" útvonalat húznod, hanem az oktató választ neked útvonalat, valószínű azt fogja amit begyakoroltatok. Ennyi segítség van a kenőpénzért. De ugyanúgy számolja a hiba pontokat, úgyanúgy meg lehet bukni ha valamit nem tudsz megoldani, stb... Azért manapság puszira már nem adnak jogsit. Az oktatóm egyszer azt mesélte h kb 10 évvel ezelőtt ha valaki fizetett a vb.-nek akkor kb az oktató nyomogatta a pedálokat egész vizsga alatt és így kapták meg a jogsikat a tanulók. Ez mondjuk elég gáz.... Szerintem ha megteheted fizess. És amúgy ha megbuknál nem rakják el a pénzt, hanem vissza adják.

2014. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem tudom,hogy az előttem hozzászólók mikor rakták le a vizsgát, de az tény és való,hogy sajnos manapság, már MINDENÉRT meghúznak. természetesen én sem vagyok annak a híve,hogy ,ha valaki nem tud vezetni és közveszélyes, az ne fizesse le a vizsgáztatót aztán nyírjon ki pár embert az utakon,de sajnos igenis nagyon sok esetben kénytelen az ember ehhez a folyamathoz nyúlni. Én első alkalommal azért buktam meg,mert nem néztem eleget a tükrökbe (vezetés közben) aztán utána ránéztem arra a papírra,amit a végén odaadnak,hogy miket rontottam, és láttam,hogy ez nem is buktató pont, hanem hiba pont.

szerintem ha egy hónapon keresztül ,valamelyik commentelőhöz beülne egy vizsgabiztos, ezer millió dologba szólna bele, amiért élesben meg is buktatna pölö. és egy vezető hibázik, és mégegyszer hangsúlyozom a hiba mértéke nagyon fontos, de nem egy olyan ismerősöm bukott meg, olyan hibákért,amit mindannyian 10 év vezetés után is el-el követünk.


szóval elég kényes téma ez.


de kedves kérdés feltevő. azért ne úgy menj oda,hogy egyből le akarod fizetni a vizsgabiztost. mindent a magad tudásod szerint ,ahogy tanultad végezz el, és ha esetleg megbuksz, akkor gondolkodj el,hogy mennyire volt jogos a buktatás. sodorhattad volna -e magad veszélybe,vagy másokat,mert ha igen,akkor jogosan buksz meg, akár 5-ére is, ha tetszik,ha nem.

hajrá hajrá

2014. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!