Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autós iskolától kártérítés....

Lcnpowa kérdése:

Autós iskolától kártérítés. (Légyszi segítség, aki konyít valamit a joghoz is kicsit :D)?

Figyelt kérdés
Egy "X" autós iskolánál vezetek kérhetek-e valami kártérítést azért mert önhibán kívül azért nem megyek át a rutin vizsgákon mert csak a töküket vakarják és örülök ha két hetente van 1 alkalom mikor megyek vezetni. (Az ösz idő alatt átlag heti 37 percet vezettem és van 30 órá, gondolhatjátok meddig voltam.?

2014. jan. 21. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
De miért írtad alá az órákat, ha rövidebbek voltak? Vagy már nem vezetnek valamilyen jelenléti ív jellegű dolgot, amit alá kell írnod?
2014. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk volt karton+ saját füzet amibe írtuk hogy mikor megyek. Amúgy az oktatónak kell szólni, hogy sűrítsen be téged, többet akarsz menni vezetni (lehet hogy hamarabb lejár a 30 óra és kell majd plusz órákat venni, de sztem megéri az a plusz 20-30 ezer hogy megtanulj rendesen vezetni)
2014. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van karton és van kisfüzete is, és nem írtam volna ha nem próbaltam volna millió meg egyszer rávenni hogy sűrítsen. 30 óra elég lenne nem azért hogy fényezzem magam de könnyen tanulok dolgokat, de mivel sehogy sem haladnak az órák akárhogy könyörgök 7 hónapja vezetem a 30 órámat így már valamit csinálni kéne. A szép szó nem volt elég nekik. Tényleg mindent megpróbáltam már hogy jussunk valamire..
2014. jan. 21. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
7 honap az már egy kicsit tulzás nem :D sztem válcs oktatot te vagy a fönök te fizec:d
2014. jan. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kártérítés??? Még akkor sem ha egy munkahelyre elhelyezkedés függene tőle.

Mindenesetre nagyon furcsa, hogy még ennyi idő alatt nem végeztél. Azt is írod, hogy rutinvizsgán nem mész át, akkor szabadulj meg az oktatódtól de gyorsan. Erre minden iskolában van lehetőség

2014. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én oktatóm szerint az ideális a heti 4 óra...! Elképesztő, hogy ennyire ritkán jársz, és keveset vezetsz. A helyeben sulit váltanék, de sürgősen. Az én iskolámnál ez +10 000 Ft bírság, de ha ennyire nem tudtok közös nevezőre jutni, annak nem lesz jó vége.
2014. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) amúgy már a suli összes (3) oktatójánál voltam semelyiknél nem megy, nállunk 12K átíratkozni de mivel ösztöndíjból csinálom nincs fölös :S habár muszály lesz kitermelni mert hoszútávon tényleg nem tartható... Fel nem tudom fogni hogy van ennyi bőr a képükön..
2014. jan. 31. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!