Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 125 mit gondoltok?...

Aprilia rs 125 mit gondoltok? Véleményeket kérek

Figyelt kérdés
Használtan szeretnék venni lenne rá 250 ezrem nem tudom hogy ennyiért lehet e jót venni (mit kell nézni a vásárlásnál)? (első motor lenne)
2014. febr. 16. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából az lenne a legjobb, ha vinnél magaddal egy havert, vagy egy szerelőt, aki nem először lát ilyen gépet.

Amúgy brutális kis gépek ezek, de sajnos nem valami megbizhatóak, és esznek is rendesen. De egy 16 évesnek tökéletes (nekik való, nekem is ilyen volt mikor 16 voltam :D)

2014. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

250ből max papír nélkülit tudsz venni, vagy olyat, aminek véres a torka.


Itt van egy pár teszt:

[link]

2014. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz milyet lehetne venni 250 ből mert azért rosszat nem akarok venni hiába szép
2014. febr. 17. 04:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudsz jót venni 250ért. De nem rendszámosat, csak olyat, amit 50esként tudsz használni, azon viszont nagyot bukhatsz. 250ért belefuthatsz rendszámos Aprilia AF1-be, esetleg Cagiva Freccia, vagy Cagiva Mito I.
2014. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez most nehéz lesz :S
2014. febr. 17. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!