Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok? Kérlek ŐSZINTE...

Mit gondoltok? Kérlek ŐSZINTE véleményeket.

Figyelt kérdés
Brigi élete maga volt a tökély, kitűnő átlag, a suli legnépszerűbb diákja volt a pasija, szerető család, gazdag szülők. Mi másra vágyhat egy lány. Sajnos kiderült hogy ez nem a teljes kép. Döntenie kell, vagy a családjával marad de akkor mindenki meghal akit ismer, vagy elmegy de ha elmegy akkor mindennek elfejti. Nehéz szível de végül el megy. A történetnek még közel sincs vége. Brigink lekel , megkel mentenie a szerelmét, le kell győznie régi ismerőset, a főgonosz kinek nevét homály fedi, és ami a legfontosabb saját magát...
2014. jan. 19. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sablon az egész, tipikusan az a nesze semmi, fogd meg jól. Ilyen helyesírással meg nem kéne erőlködni.
2014. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elolvastam 2 dolog jutott az eszembe :

1. Milyen kis h.ülye fr.uska lehet ez a heni98 ( ne haragudj kérlek hogy ezt most így le írom de te kérted legyek őszinte )

2. Háát ez mi akar lenni amit most ide biggyesztett ?


Na szóval az éles kritikámtól eltekintve az gondolom hogy ez a történet maga Hü.lyeség . Én semmi pénzért nem venném a kezembe ezt a ...ezt a .... ezta ... valamit



Kicsi lány vagy te még nagyon szerintem ... nem láttam még munkádat így nem tudom hogy milyen az írói stílusod de hogy egy egyedi frappáns történetet kitalálni nem tudsz az hét szentség !

2014. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyit fizetnél,hogy olvassam?

Ostoba sablon történet, és a leírtak alapján a fogalmazás sem megy valami jól.

2014. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"vagy a családjával marad de akkor mindenki meghal akit ismer"

Ha MINDENKI meghal, akit ismer, eleve nem maradhat a családjával, mert ők is meghalnak!


Sajnálom, de ez a történet logikátlan, klisés, Brigiről ennyi alapján megmondom, hogy irreális sablonkarakter, ráadásul a helyesírásod és a központozásod rémes. Sajnálom, de szerintem neked nem kéne erőltetni az írást.

2014. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!