Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az AM kategóriához elég egy...

Az AM kategóriához elég egy kresz vizsga vagy közúti gyakorlat is kell?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 14:43
 1/4 petizacc ***** válasza:
Természetesen az is kell. Attól, hogy megtanultad az elméletet még nem jelenti azt, hogy át is tudod vinni a gyakorlatba.
2014. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor én vizsgáztam, még elég volt kitölteni a tesz lapot!

A vizsgáról hazafelé már megvolt a kártya.

:D


Nem is értem, hogy miért van így megszigorítva, hiszen aki B-re levizsgázik automatikusan megkapja az AM-et, de lehet, hogy életében nem ült motoron, ezért gyakorlata se lesz, de simán vezethet kismotort.

2014. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kresz közúton történő alkalmazásának megtanulása véget van szükség gyakorlati vizsgához ha valaki csak AM kategóriából vizsgázik,attól hogy levizsgázol kreszből ettől még nem fogod tudni alkalmazni is.De ha valaki leteszi a B jogsit vagyis személykocsira ebben az esetben a forgalmi gyakorlatok közben megtanulja az ember alkalmazni a kreszt.

Ezért adják meg az AM kategóriát is.Mert ha valaki még nem is ült robogón ,de tud biciklizni egy placcon 1-2 óra alatt megtanulja kezelni a robogót.

Vagyis igenis szükség van a közúti gyakorlatra mert megtanulja az ember alkalmazni a kreszt.

2014. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
KRESZ, elsősegély, rutin és forgalmi vizsgát kell sikeresen megcsinálni.
2014. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!