Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ejtoernyozes. Milyen gyakorlat...

Ejtoernyozes. Milyen gyakorlatokat vegezzek, h sikeruljon vizsga?

Figyelt kérdés
januarban lenne egy vizsga,ami szaladasbol,tavugrasbol es fekvotamaszbol all....de egyellore nem tudom teljesiteni az elvarasokat.hogyan tudnek,gyorsan megerosodni?? (17eves,lany)

2013. nov. 18. 14:02
 1/4 A kérdező kommentje:
szerintetek sikerulhet,ilyen rovid ido alatt?
2013. nov. 18. 15:12
 2/4 anonim ***** válasza:

fuss, ugorj távol+guggolj, és fekvőtámaszozz


100fekvőtámasz . hu-s programmal 6 hét alatt 100 fekvőig simán el lehet jutni. Tudom próbáltam, és úgy kezdtem hogy 10 rendes fekvő is alig ment.


Bár tudni kellene a szinteket is, mennyi fekvőt kell nyomni, mennyit kell futni, mennyit kell minimum ugorni?

2013. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat az ugy szol,hogy: 3,31 masodperc alatt 800m,kitarto szaladas,50 m ,8,9s alatt,gyorsszaldas,min 10 fekvotamasz,es 5 felhuzas,ill 1,50m tavugras....ezek a minimumok...csak az van,hogy ezeket joval tul kell teljesiteni,mivel csak egy bizonyos helyszam van ,es eleg nagy a konkurencia :p
2013. nov. 18. 19:25
 4/4 A kérdező kommentje:
a tavugras,az megy ,a kitarto szaladassal ondok vannak,ill a fevotamasz is ,csak max 20 megy,es az sem tokeletesen :p
2013. nov. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!