Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok, fiúk! Nektek melyek a...

Lányok, fiúk! Nektek melyek a legszebb kombi autók? (Korral, nemmel írjatok. )

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 09:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak engem pontoztak le, azok akik nem értik a viccet, hanem mindenkit. Ott van az első válaszoló is. 50%. Mire? Ez nem egy segítségkérő kérdés, ahol ha valaki rosszul válaszol, azt le kell pontozni. Ez egy érdeklődő kérdés, ahol nincs jó se rossz válasz.

De biztos mindenkinek szarul telt a napja, vagy csak amúgy is egy élettelen gyökér és ez az egyetlen szórakozása, hogy mindenkit lepontoz.


Szo.pjon le az összes ilyen barom.

Lehet ezt is lepontozni, mert az olyan jó szórazkozás.

2014. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászóló a szivemből beszélt! A 2T Trabis.
2014. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy legalább egy valaki egyet ért :)


Ui: a 2T Kombi trabi tényleg szép :)

2014. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Ezzel nem vagytok egyedül. Csak én a másik oldalról kapok néha hasonló finomságokat.

Vannak emberek a Földön, akik ismeretlenül, ok nélkül, "csak úgy", mert ők mindenkinél mindent jobban tudnak (szegények, ezt hiszik...), és úgy beszólnak (olyan állításokat hangoztatva, melyeknek közük sincs hozzám, vagy a kérdéshez), hogy legszívesebben karóba húzatnám az összes ilyen idegesítő kis mitugrászt.

Higgyétek el, a lepontozás fényévekkel jobb, mint az alaptalan beugatás.

2014. febr. 22. 16:27
 35/37 anonim ***** válasza:
14Hím lada 1200 kombi : [link]
2014. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Bajer ***** válasza:
Amikor a 90-es években megnéztem a Szellemírtók1-et, örökre beleszerettem a V8 kombi autójukba. Azóta sem tetszik más kombi. A klasszikus amcsi autóknak nagyon igényes a formatervezése. 33F
2016. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Wartburg 353 Tourist
2020. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!