Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Székesfehérváron sikeresen...

Bernyke0620 kérdése:

Székesfehérváron sikeresen levizsgáztam forgalomból, hogy juthatok minél előbb a jogsimhoz, melyik okmányiroda stb? általában egy hónapot mondanak, de ismerek olyat akinek ez majdnem három hónap lett.

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy minél előbb leadod az Okmányirodába az igénylést.

A leggyorsabbnak a budapesti közpotni Okmányirodát szokták mondani, személyes átvétel kérésével (úgy még a postázást sem kell megvárni)

De olyan nagy ráhatásod nincs a dologra, a nyomda nem fog tudni a maximumnál nagyobb kapacitáson dolgozni, ha fejen állsz, akkor sem.

Minimum 17 évig kibírtad jogsi nélkül, nem ezen a pár héten fog múlni.

2014. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja. Annyit még hozzátennék, hogy amíg a rózsaszínű plasztikkártya nincs a kezedben, addig nem vezethetsz (sokan ezt is megkérdezik).
2014. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos ez nagyon változó, néha késnek a nyomtatással/postával, de van olyan amikor megcsinálják másfél hét alatt


de összességében Pesten valamivel gyorsabb, feltéve ha van időd vagy pénzed felmenni oda hogy elintézd



addig is nézegesd napi egyszer-kétszer az Oster KEKHH oldalát, ahol nyomon tudod követni hogy mit bűvészkedtek eddig :D

kell a lap amit adtak, arról is a Nyilvántartó Hivatal bizonylatszáma

[link]



egyébként most én is a jogsimra várok, 17.-én adtam le a debreceni ocsmányirodában a papírokat

2014. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!