Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megfogtak motorral?

Ha megfogtak motorral?

Figyelt kérdés
sziasztok. Megfogtak motorral . egy ideig menekültem de végül megálltam a "rend éber őreinek". aztán felirták az adataimat. Nem volt nálam személyi se semmi. Nah a lényeg hogy 500m-re voltam otthonrol és csak haza akartam vinni tesóm motorját.. és elmondtam hogy csak most ültem rá hogy hazáig ne kelljen tolnom meg hogy direkt a belső uton jöttem hogy ne okozzak semilyen balesetet és hogy ne zavarjam a közlekedést.amuigy most egy falurol van szó ahol elég kevesen járnak még autók is. és megfujatták a szondát .00.0 jelzett. mondták hogy örüljek hogy nem bilincselt meg azonnal és tepert le a földre.nem szoltam rá semmi. megkérdezte miért menekültem erre azt mondtam hogy meg ilyedtem.erre azt mondta hogy minek nézem bűnözőnek? meg azt mondta hogy ha nem menekülök akkor csak enye benye lett volna..... Férfi vezetett és egy nő volt mellette de a nő az nagyon ideges volt. Am egy babetta 210-el mentem.

#büntetés #jogosítvány #rendőr #csekk #motor #üldözés #kismotor #kergetés #jogsi nélkül vezetés #nem adtak csekket
2014. febr. 25. 12:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
jah és hogy mire számolhatok? jön büntetés vagy mi lessz?
2014. febr. 25. 12:57
 2/21 anonim ***** válasza:
kérdés is van vagy csak ki akartad írni magadból? :-)
2014. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

no, megérkezett a kérdés is

igen, szerintem legalább egy csekkel meg fognak kínálni

2014. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
de fel sem merült az hogy helyszini birságot vagy valami . nem is adtak semilyen csekket a kezembe. ezt nem értem.
2014. febr. 25. 13:11
 6/21 A kérdező kommentje:
tesómnak van jogsia. és az övé a moci akkor őt is megbüntetik?
2014. febr. 25. 13:11
 7/21 anonim ***** válasza:
Rendőri intézkedésnek ellenállni nem egészséges. Felfüggesztett börtön simán lehet belőle, ha még nem volt hasonló ügyed.
2014. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
azért mentem vele egy 60-at. röhögni lehet de én legalább megpróbáltam.
2014. febr. 25. 14:35
 9/21 A kérdező kommentje:

De azért el lehet kérni a képet amit csináltak. mert biztos jol néz ki a rendörkocsi mellett. :D

Meg hát én is rajta vagyok aztán jo lenne profil képnek. :DDDDDDD

2014. febr. 25. 14:36
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer-kétszer csinálsz hasonlót, akkor tyúklábmintás rabruhában is fotózkodhatsz.
2014. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!