Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megfogtak motorral?

Ha megfogtak motorral?

Figyelt kérdés
sziasztok. Megfogtak motorral . egy ideig menekültem de végül megálltam a "rend éber őreinek". aztán felirták az adataimat. Nem volt nálam személyi se semmi. Nah a lényeg hogy 500m-re voltam otthonrol és csak haza akartam vinni tesóm motorját.. és elmondtam hogy csak most ültem rá hogy hazáig ne kelljen tolnom meg hogy direkt a belső uton jöttem hogy ne okozzak semilyen balesetet és hogy ne zavarjam a közlekedést.amuigy most egy falurol van szó ahol elég kevesen járnak még autók is. és megfujatták a szondát .00.0 jelzett. mondták hogy örüljek hogy nem bilincselt meg azonnal és tepert le a földre.nem szoltam rá semmi. megkérdezte miért menekültem erre azt mondtam hogy meg ilyedtem.erre azt mondta hogy minek nézem bűnözőnek? meg azt mondta hogy ha nem menekülök akkor csak enye benye lett volna..... Férfi vezetett és egy nő volt mellette de a nő az nagyon ideges volt. Am egy babetta 210-el mentem.

#büntetés #jogosítvány #rendőr #csekk #motor #üldözés #kismotor #kergetés #jogsi nélkül vezetés #nem adtak csekket
2014. febr. 25. 12:52
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Tudotmal a Babbetához nincs kulcs :DD
2014. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!