Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hány óra kellett, hogy...

Kinek hány óra kellett, hogy úgy érezze el tud menni a forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés

Leginkább olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik már ebben a "kötelező 580 km-es rendszerben" vizsgáztak. Nekem egy óra az 50 perc és egy alkalom 2 órából áll. 30 óra volt benne a tandíjban, utána 10 óránként 29ezer. Kissé átverésnek érzem az oktatóm részéről is, mert a próbavizsga rávilágított, hogy ebben a rengeteg órában a részletekkel alig foglalkoztunk. Ez kicsit bosszant, mert már a második 29 ezres pótórás díjat fogom perkálni. Ezért lennék kíváncsi ki mennyiből készült fel.

Előre is köszi a válaszokat.



2014. febr. 27. 18:22
 1/4 pazza ***** válasza:

ma voltam b+e rutin vizsgán...

egyik kollegád aki ma vizsgázott bé ből úgy megbukott mint a huzat... sorolom miért! NEVETSÉGED DE MIND IGAZ két oktató beszélt egymással XD


egyirányú utcához érkeztek az oktató nem mondta merre forduljon a gyerek megállt az útkereszteződésben és megkérdezte ,hogy merrefele menjen.. mondjanak már neki valamit... a vizsgabiztos azzal az irammal megis buktatta... Felháborodására ezt vágta az oktató fejéhez: NEHOGYMÁR 3500 FTÉRT NEKÉRDEZDHESSEN SEMMIT SEM MERT AZÉRT KIFIZETTE A PÉNZT... JOGUK VAN VÁLASZOLNI HA Ő NEKI KÉRDÉSE VAN..

HÁT ÍGY jutottunk oda .. jól megtanuljátok a dolgokat!


Ne a vezetésen gürcölj mert elvezetni a kocsit elmegy" KEZELNI AZ AUTÓT" a kreszt tanuld meg!!!! az semmi hogy neked megvan a kreszz vizsgád!

Tanuld meg alkalmazni!!!

2014. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt nem a kresz-el van a gond, hanem, hogy pl. az én oktatóm se gyakoroltatja a parkolást meg az ilyen apróságokat....bárcsak annyi lenne a gond, hogy nem tudom a kreszt. :D

Igen az autót bárki elvezeti csak úgy simán, a kreszt meglehet tanulni, de azt begyakorolni hogy érezze az ember hol vannak a kocsi oldalai, csak gyakorlással lehet és az oktató jóindulatán múlik.

2014. febr. 27. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az út végén egy kötelező haladási irány van, vagy mindenfele behajtani tilos, és egy irány a szabad (pl Uzsóki kórház mögött pont ilyen), akkor magadtól kell tudni, hogy merre mész.


Sajna ez van kanyarodó főútvonalnál is. Van pár iszonyúan szemét rész erre. Emlékezetből kell ott vezetni, amit amúgy nem szabadna. Ha az oktató nem mond semmit, akkor egyenesen kell menni (a kanyarodó főútvonal egyenesnek számít ugyebár)


A parkolás hiánya gáz. Máshova is most írtam, én ma akadtam ki azon, hogy parkolásnál is megbuktatnak ha nem sikerül 2 korrigálásra. Nem 2 hibavonal, bukás.


Nekem amúgy megvot a 30 órám (a 30. vizsga), most a holnapi viszgámmal együtt 18 plusz óra. Ha levizsgázom akkor mondhatom, hogy 48 óra kellett hozzá.


Viszont a 30 óra nekem tleg kevés volt. Nagy a különbség amit felszedtem azóta.


Nálunk nincs kilóméterórás téma. Megoldja az oktató valahogy. Sajnos Pesten ennyit levezetni nem lehet. Ő pedig nem akar lakott területen kívülre menni csak a km-ek miatt, mivel abból nem tanul meg az ember vezetni, nem tanulja meg a konfliktus kezelés,t az igazi forgalmat. És igaza van.

2014. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem a 35. órám volt maga a vizsga. Elvileg többet terveztünk az oktatómmal - kb. a 40. óránál szerettünk volna vizsgázni -, de így jött ki. Szerintem nekem kevés volt, de meglett azért a vizsga. Biztos ügyesebb lettem volna még pár órától, meg biztosabb :) De nem is ez a lényeg, hanem hogy a parkolásokat mi sem annyira gyakorolgattuk agyba-főbe, inkább a forgalomban mentem sokat. Parkolni meg néha. Vizsgán sem kell lehetetlen helyekre beállni, és nem kell 100%-ban párhuzamosnak lenni. Szerintem a gyalogost észrevenni és meg is állni előtte, nehezebb. Ne izgulj, menni fog!

2016. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!