Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy személyautónál a 10...

Egy személyautónál a 10 másodperces gyorsulás 0-100ra az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 18:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
67%

Előre sejthető volt, hogy csak olyan válaszolók válaszolnak erre a kérdésre, akiknek jól gyorsul az autójuk.

A többség lassabb autóval is jól elvan, csak itt nem tud hencegni vele.


Ha meg a 6.5 - 7 nem érződik gyorsnak akkor az már vagy kehes és igazából már lassú vagy csak megszépített a történet. Volt mostanában szervizben?

2014. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 szántóvető ***** válasza:
91%
ha minden sofőr folyton padlógázzal gyorsulna akkor nem tűnnél ki ezzel a teljesítménnyel,egyébként tökéletesen alkalmas napi használatra egy 10 mp-es autó,gyártanak is ilyeneket a mai napig.
2014. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
kérdésből kimaradt hogy egy 1,5 vagy 2 tonnás autónál
2014. márc. 8. 19:34
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

11.

súly

2014. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
36%

Kedves 19:27-es!


Én azt írtam, hogy az átlagnál kicsit jobb. És írtam, hogy összehasonlításul az én autómnak mennyi a gyári értéke. Valamint hozzáettem, hogy ez egy teljesen átlagos már nem is túl fiatal mindennapos napi használatú utcai tömegautó. Nem izomautó, nem versenyautó, nem is 3 literes BMW, vagy 4.2-es Audi vagy ilyesmi...

Ez mért hencegés?!


Hogy a kérdezőnek is válaszoljak: 1,5-2 tonnás autónál meg pláne kifejezetten jó érték, normál utcai hétköznapi használathoz nem is kell több.

Bár ha jól sejtem, ekkora autóban már nem egy kis kávédaráló 1.4-es motor van. :)


Megint nem hencegésképpen, csak összehasonlításul, a 8,9 mp-es értékkel rendelkező Astra, 1,3 tonnás.

2014. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
2%
hát azzal én nem vágnék fel
2014. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
64%

tahókám, nem felvágás volt, hanem tényközés. Közölte mennyi az astra gyorsulása, ennyi.

Csak az autót farokhosszabbításnak vevő majmok hencegnek a lefingott sokéves valaha prémium germán bálnáik sosemvolt gyorsulásával, mert kompenzálni kell a kisebbrendűségi komplexusukat.

A normális emb ereknek az autó egy használati tárgy, és ha a gazdája rendelkezik némi műszaki érdeklődéssel, tisztában van az autó műszaki paramétereivel. De nem tartja magát attól többre, hogy az ő autója épp egy másodperccel hamarabb van (lenne, ha kipróbálná, de nem teszi, mert van esze) százon.

2014. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
25%
Audi Q7 4.2. Kb.:6-7mp
2014. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%
Volt ennél a 10 mp-nél kicsit rosszabbul gyorsuló kocsim . Kb mindenkit otthagytam városban a lámpánál ,olyan tötymörgés megy ott, keresik a kuplungot meg az egyest. A 10 mp a magyar átlagautó állományt tekintve jobb a középértéknél. Túl kevés a turbós új kocsik és a sportosabb, vagy nagy kcm-es autók aránya, egyszerűen az átlagember keveset fogyasztó, egyszerű olcsó autót tart..
2014. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

Már jönnek a privátok a majmoktól, akik találva érezték magukat a lefingott öreg német bálnák miatt.... :D :D


Írjatok még, jó olvasni :D

2014. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!