Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy személyautónál a 10...

Egy személyautónál a 10 másodperces gyorsulás 0-100ra az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 18:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
75%

#17 és #20 hülyének:

Az a problémám a hozzád hasonló szerencsétlen értelmi fogyatékosokkal, hogy nem bírnak értelmezni egy egyszerű kérdést sem.

Én legalább privátban tettelek helyre, de úgy látszik, hogy szeretnéd, ha itt folytatódna a dolog.


A kérdés az volt, hogy a 10 másodperces 0-100 gyorsulás jó-e vagy rossz-e. Nem pedig az, hogy hogyan gyorsul a papírból készült szakadt japán lélekvesztőd, (vagy hogy a kedvedre tegyek) a 20 éves német, füstölősre tuningolt TDI-d, nem mai csirke Astra H-d vagy a 8 éves Audi Q7-ed.


Kb. így nézne ki a helyes válasz:

10-től 12.5/13 másodpercig teljesen átlagosnak számít.


Nincs lefingott német bálnám. Volt nemrég német, de nem lefingott és nem bálna. Van még pár autómárka a németeken kívül is, az 5 éves gyerekek csak úgy sorolják ezeket.

Egy igazán gyors, büntető, gyárilag 256 lóerős Alfa 159-hez mit szólsz? A legújabb szerzeményem külföldről, még most kezdődik a forgalomba helyezési procedúra. Ezt nem tudod szidni, ugye, mert nem német prémium, hanem olasz. Legfeljebb benyögsz majd valamit a tévhitekből, hogy milyen megbízhatatlan és hogy nem prémium. De, a 159 látatlanban hülyére alázza dizájnban az összes keleti és nyugati ipartervezési próbálkozást. Ebben az alfában még a szövetülések is prémiumabbak, mint egy japánban (a sz.r japánodban), vagy németben a bőrülések, ezt úgy hívják, hogy Alfatex. Nyilvánvalóan hülyegyerekként neked még autód sincs.


A többi, normálistól elnézést kérek, de a hülyék abból értenek, ha helyreteszik őket. Vagy még ebből sem, mert ahhoz is hülyék, hogy felfogják.

2014. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
81%

Belegondolkozva, inkább 11 az átlag mintsem a 10. Mert több 10 feletti autó van forgalomban, mint 10 alatti.


Alfa Romeo rulez!!!! Az Alfa autó, a többi csak közlekedőedény! :)


Nemcsak a surmó, bunkó japán fanok szokása a szemétkedés. Összefutottam itt már konok, beképzelt, hencegő volvósokkal is, a helyükben egy darab nehéz téglára nem lennék büszke.

2014. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

22 semmik öze ak ettőnek egymáshoz.

az én 18 évesem gyárilag 6,5. jelenelg tudja a 7-et.

2014. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen felesleges kérdés, közúton tök mindegy, hogy 10 vagy 12, vagy akár 8 másodperc alatt vagy 0-ról 100-on. Sokkal fontosabb, hogy ha kell, megindul-e a kocsi mondjuk 80-90-ről.
2014. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
95%
Enyém gyárilag 17mp alatt van 100km/h-n. Hát most na... :D
2014. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
59%

Kit tettél te helyre, te nyomoronc, zsigulátor nevű szánalom. Azért mert írtál egy szánalmas privátot, azt hiszed megijedek tőled. Ugyanolyan szánnivaló szerencsétlennek tartalak mint a privátod előtt.

Barátom te ne engem tegyél helyre, hanem a réápádat vizelés után, mert kb. addig terjed az értelmi képességed!

2014. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Őőő...bocs, hogy beleszólok. De mi a f-sz értelme van vitatkozni? Azt a privátot is törölted volna ki a francba. Nem? Én az ilyenekre nem pocsékolok még 1 levél vagy válasz komment megírásnyi időt sem.
2014. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 BMW E30 325i Turbo válasza:

Az én 30 éves autóm 1 tonnával és 400 lóerővel 6,5 és 7 mp alatt van százon, aszfalttól függően.


Nekem bőven elég, akinek nem tetszik építsen jobbat :)

2014. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

#26: Ahogy a neved is mutatja, elég amatőr vagy (ugyanis amatőr a regisztrált neve ennek a marhának).

A privátjaidat élből töröltem olvasás nélkül, de erre már biztosan rájöttél abból, hogy csak arra reagáltam, amit ide írtál. Ha nem lennél ennyire hülye, akkor már rájöhettél volna arra is, hogy teljesen hidegen hagy, hogy mit gondolsz, számomra te csak egy ostoba vagy a többi közül, akik nem tudnak értelmezni egy kérdést.

Csak azért válaszolgattam, hátha kapcsolsz: A kérdés nem az volt, hogy kinek hogy gyorsul az autója. De az Istennek sem. A szefósok már csak ilyenek, hiába győzködöm őket.

A savazási próbálkozásaiddal is felsültél. Még sértéseket sem tudsz kitalálni magadtól, az enyémeket ismételgeted. Még az 5 éves fiamnak is nagyobb a szókincse (és még fogadok, néhány más peremétere is), mint a tiéd. Szerintem keress valamilyen más fórumot, hogy kiéld a veszekedési és egyéb beteg hajlamaidat.

2014. márc. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez a gyorsulás dolog egy 15-17 másodperc alatt már tökmindegy, úgy sem gyorsít szinte senki a mindennapokban csőgázzal.

Manapság a 10 másodperc már inkább átlagosnak számít

2014. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!