Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés vezetni? Autót...

Milyen érzés vezetni? Autót és motort.

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 12:50
1 2
 1/12 Sinead ***** válasza:
100%
Járművet jó, áramot kevésbé.
2014. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem már autòt unalmas, motort jò, bár már nem húztam a szarvát vagy két éve.
2014. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Autót jó érzés vezetni,motort pedig feledhetetlen! :)
2014. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Autót városban unalmas és idegőrlő. Nem lehet haladni, mindig valaki neked akar jönni, sok a kátyú, biciklis jobbról, stb. stb. Nagyon hamar rá lehet unni és teljesen rutinszerű lesz a közlekedés. Ebből jön utána a sok baleset.


Külterületen, hosszú úton teljesen más. Szép tájak, jó levegő, ütemes zene és irány a Balaton :) Ennél jobbat autóval nem nagyon lehet.


Motor teljesen más. Egy szóval: szabadság. Kicsi és könnyű vagy. Nem vesz körül egy fém keret; a közlekedés iszonyatosan élvezetessé válik. Nem lehet megunni, legalábbis nekem még nem sikerült. Cserében veszélyes üzem.

2014. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ mihez van affinitásod.

Ha félsz motoron, maradj az autónál.

Ha szabadabban szeretnél közlekedni, tanulj meg motorozni.

Sok múlik azon is mire használnád. Motorral nem lehet cuccolni, autóval nem lehet haladni -városban- és parkolni.

2014. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nekem a motor való:) nagyon irigylem azokat, akik már vezethetnek..
2014. márc. 15. 22:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én már kisiskolás koromban arról álmodtam hogy egy kedves rokonomat autón viszem és én vezetek. Olyan élesen bennem maradt az az álom, hogy mikor évtizedek múlva úgy hozta az élet hogy egy temetésről tényleg én vittem haza őt, elmeséltem neki. Mind a ketten nagyot nevettünk.

Az jó ha álmaid -jó vágyaid- vannak, mert segít a megvalósításban. Az a lényeg hogy mindent a maga idejében.

2014. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még csak 14 éves vagyok. Tudom, hogy ennyi idősen már lehetne kismotorra jogsim, csak sajnos nem engedik a szüleim.
2014. márc. 16. 07:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Beszéld rá őket egy tekerős babettára :)

De amúgy mindennek eljön a maga ideje.Ha motoros akarsz lenni akkor valahol úgy is elkezded,majd mikor megveszed első saját nagyobb paripádat az felejthetetlen,és akkor egy világ tárul ki előtted,minden más lesz és élvezetesebb.Ha meg magadnak is bütykölöd normálisan a motort akkor vérbeli motoros is lehet belőled és nem csak egy felhasználó :)

2014. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már nagyon várom :)
2014. márc. 16. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!