Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés vezetni? Autót...

Milyen érzés vezetni? Autót és motort.

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 12:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A 7/10-es vagyok, és csatlakozom a 9/10- hez.

Hidd el semmiről nem maradsz le! Nekem is azt mondta anyám mikor még nem voltam 18, hogy nem írja alá a "halálos ítéletemet" ezért meg kellett várnom a nagykorúságomat.

Semmit nem vesztettem! Ennek 38 éve, és hála Istennek ma is motorozom. Azzal hogy korlátozva érzed magad a motor nélkül, komolyabbá tesz. Próbáld megérteni a szüleidet is. Féltenek! Lehet hogy anyagi oka is van a tiltásnak. Nem olcsó mulatság a motorozgatás. Aztán lehet hogy nem akarják hogy rossz társaságba kerülj ott a környéketeken. Sok indoka lehet amiért nem támogatják ezt a kérésedet. Érdeklődj, és foglalkozz a motoros dolgokkal, informálódj és mire szabadon dönthetsz ezen dolgokban már elméletben felkészült, meggondolt leszel. Ne sürgesd azt ami nincs a birtokodban, az idő! El jön az mire megérsz rá hogy alkalmazhasd képességedet.

2014. márc. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én az autókkal vagyok így. 16 vagyok, de itt, RO-ban csak 18 évesen lehet nekikezdeni autót vezetni. Én is nagyon szeretném már szerelgetni az autómat, de várnom kell még pár évet. De nem baj. Addig is folyton az autókról olvasgatok, és majd, ha oda kerülök, akkor sokkal nagyobb lesz a tudásom, mintha idő előtt elkezdeném 0 tudással.
2015. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!