Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2M-5M forintért, milyen autó...

2M-5M forintért, milyen autó lenne jó, egy 17éves srácnak?

Figyelt kérdés
A Fiam 17éves múlt, most tette le a jogsit, már megkapta a kis plasztik kártyát is. Sportosabb, fiatalos autók jöhetnek csak szóba. Benzines,Tiptronic váltós, sedan, hatch back vagy egyterű, esetleg coupe. Opel Astra J, Opel Insignia, Opel Zafira Tourer, 2007-től Opel Zafira, Mercedes Benz C osztály 2005-től, Mercedes Benz CLS osztályból 2005-től, Porsche Cayanne, Porsche Boxster S. BMW, Japán csodák kizárva, Olaszok szintén. Német autók érdekelnek csak , esetleg még a Skoda Octavia 2-3 is belefér. 2005-ös évjárattól kizárólagosan. Előre is köszönöm! Üdv.: László
2014. márc. 14. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Sportosabb, fiatalosabb autók, úgy mint Opel Zafira? :D


Mondjuk egy 5 misis autóval nehogy már kiszúrd a szemét, még a végén megtanulná értékelni a pénzt, meg a munkát...


Na most lehet lepontozni.

2014. márc. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Inkább fel mint lepontozni:D

Szerintem 20 millás kocsit vegyél. Ha már úgy is nyomja neki egy tapasztalatlan ficsúr akkor az első fánál szerintem egyből haljon bele a gyorsaság miatt mert a végén még agyhalott lesz meg rokkant a haláláig. De tetudod. 'remek' szülő vagy...

kezdésnek valami 1.0 max 1.2-es autó kéne. Suzuki, opel, vagy valami hasonló. Ha megvan a tapasztalat akkor lehet neki venni kicsit erősebbet és persze újat.

2014. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
most nem akarok itt társadalmi különbségekről beszélni, de bakker 6éve van jogsim vezetem kb. 50000km-t ezzel-azzal és még így is azt mondom h nem vagyok elég rutinos és egyetemista létemre a baráti körömbe nekem van járgányom egyedül egy kínai robogó(60ezerért)és 125ös etzm (45ezerért és 2 hónapig szereltem h menjen amire amúgy jogsim sincsen meg papirjai se)és akk más meg megkapja a plasztik kártyát és máris 5millás kocsi... am én egy Mondeot ajánlok nem is annyira "gáz" jó azért nem egy porsche, rendesen megy, keveset fogyaszt, és elég biztonságos, és h a a csávó kinyirja a kuplungot nem megy rá a gyatyád
2014. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2014. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!