Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hülye ötlet lenne? Szerintetek...

Hülye ötlet lenne? Szerintetek megcsináljam?

Figyelt kérdés

Igen szeretek barkácsolgatni. Van egy berúgós motorom, de nem igazán szeretem, mert számomra elég nehéz, mert rövidek a lábaim, meg hát a 43 kilómmal... ezért kitaláltam egy olyat, hogy a kuplungkar mellett lenne egy másik, ami olyan mint egy mini berúgókar, és kézzel kell "berúgni". Ezt meg tudnám oldani, csak érdekel, hogy van-e értelme? Vagy vigyel el szerelőhöz, hogy tegyen rá elektromos indítót? Most itt a tél, kevesebbet járok pályára, tehát lenne rá időm megcsinálgatni. Rendőrbácsi nem szólna érte? (nem lenne olyan feltűnő, csak a kar) Szerinted?

És még vmi: így vajon könnyebb lenne indítani?

14/L


2009. dec. 15. 16:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
megtanítottak rendesen berúgni a motort? vagy csak a rövid lábad miatt nem bírod?
2009. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Unod az állandó berúgást? Hm.
2009. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a tuningolt Simsonomat félkézzel simán beindítom elsőre hidegen.. lehet, hogy a motorral is van valami :S

egyébként rá lehet rakni önindítót, de mint írták igen bonyolult.. próbálj teljes testsúlyoddal rálendülni vagy nemtudom :S egyébként pontosan milyen enduro?


15/F

2009. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
sikerült megoldani a dolgokat! kiderült, hogy vmi beállítás is elég rendesen szerepet játszott ebben az indítási nehézségben. Most már simán megy :)
2010. ápr. 18. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!