Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utast szeretnék vinni nagy...

Utast szeretnék vinni nagy motoron, viszont sisakom nincsen a sajátomon kívül, rögtön megállítanak ha nincs az utason semmi?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 19:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ha szexelni akarsz akkor legyen kettő bukósisakod megéri azt a 20-30eft az az 1+bukó
2014. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Add oda neki a saját sisakodat. Érted nem kár.
2014. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"nem a fejünk megy szét hanem a nyakunk törik ketté, vagy agyrázkódást kaphatunk, amikből vajmi kevés a felépülésre való esély"


Az agyrázkódás sima ügy, bár az enduro/cross motorokkal játszó barátaim többet tudnának mesélni. :) A nyak pedig elég erős szerkezet, nem törik csak úgy el. Viszont ha eltörik, akkor már mindegy, mert game over - viszont ha a nyakad ép marad, az agykoponyád pedig megsérül, akkor növény leszel életed végéig, ami rosszabb.


Azért van a sisaknak héja meg benne a bélés, hogy elossza/elnyelje az ütés egy részét.


"a városunk sem a motorbalesetekről híres"


A miénk sem. Aztán kifordult elém egy Ford Mondeo, a motorom beleállt a jobb lámpa meg a hűtőrács közé én meg áthengerbucskáztam a kocsi túloldalára. Pedig én szabályos voltam, ő meg egyik pillanatban még a szemben álló sorban várakozott, a következő pillanatban meg már balra akart kanyarodni, mert látott egy parkolóhelyet.

De csak az elsővilla nyaklott össze, a kormányt hajlítottam el a combom belsejével meg a lábaim - amikkel talajt fogtam - fájtak mint az állat két napig.

De tényleg nem érhet baleset ha a városotok nem arról híres.


"Két közeli barátom van viszont egy teljes napra nem biztos hogy tudnák nélkülözni"


Megmondod, hogy legyenek jó fiúk, mert punciról van szó és kapnak sört meg élménybeszámolót. Ilyen esetben még én is hajlandó lennék egy barátomnak kölcsönadni a sisakomat. Legfeljebb levenném a régebbit a szekrény tetejéről addig és azt használnám ha nem bírok ki egy fél napot motorozás nélkül.

2014. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
hát sisak nélkül legyen már eszed motorosként , hogy nem mész sehova..bármilyen tapasztalt lehetsz, akármilyen is a város stb. sosem tudhatod! Másrészt, odaadná a csajnak a sisakot rajta nem lenne, de mennének 90-el 100-al egy bogár légy meg belemegy a szemébe mitcsinál? az is meglehet , hogy akkorát estek azmiatt hogy nem igaz.. hol éri ez meg..nem egyszer volt már hogy a plexin loccsant szét jópár termetes bogár .. hát nem igazán szeretném érezni azt a szemembe..de ti is adjátok az ilyen ötleteket neki..
2014. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14, "mennének 90-el 100-al egy bogár légy meg belemegy a szemébe mitcsinál?" - amit én: vészfékezés, padkára leállás, könnyezés 20 percen keresztül. Utána sisak vissza, szemészet, 15 perc kínlódás a szemész részéről miközben szemészeti dárdával (~5 mm hosszú dárdaszerű, azaz mindkét oldalán élezett apró, hegyes szike) vájja ki a bogár maradványait a szemgolyó felületéből, én a félelemtől (hogy mindjárt kiszúrja a szememet) meg majdnem összevizelem magamat.

De szerencsére nem ment mélyre, ki tudta szedni helyben, másnap már csak néha kezdett könnyezni.

2014. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
igen te lehet letudnál állni , de amint belecsapódna az a nagy dög kitudja hogy reagálnál rá.... becsukná egyből mind2 szemét... nem látna semmit lefékezne egyből vészfékezés? és ha mögötte van egy autó... nem tudna belenézni a tükörbe rögvest az tuti lefékezne akkor az autó belemegy..hadne soroljam.. szóval ja..nagyon nem ajánlott ez az egész
2014. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16 - épp ez az, elrettentő jelleggel írtam le a dolgot. :)


50 felett mindenképpen jó lecsukni a plexit. Azt meg csak akkor lehet, ha van sisak a fejeden.

2014. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
bocsi :)
2014. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Na, sikerült szerezni egy sisakot egy idegen személytől, közös baráton keresztül :)
2014. márc. 23. 15:46
 20/22 anonim ***** válasza:
na örülök neki :) milyen motorod van amúgy? :)
2014. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!