Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szidnak szinte minden...

Miért szidnak szinte minden autót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olvasgatom ezt a témakört és észrevettem, hogy ha valaki tanácsot kér sokszor lebeszélik egy adott márkáról különböző sztereotípiák miatt.

Pl;

-BMW: ne vegyél, maffiozók, és kopasz kisebbségiek veszik.

-Audi: ne vegyél, azt is kopasz kisebbségiek veszik, különben is csak egy csicsás volkswagen.

-Mercedes: ha fiatalabb vagy ne vegyél mert nagypapás.

-Bentley: (jó ez már egy drágább kategória) ne vegyél mert focistaautó, vagy öreges.

-Volvo: ne vegyél ha fiatal vagy mert nagypapás.

stb.

Miért szidják a prémiummárkákat? Ha lenne pénzem ilyesmi autókra, biztos, hogy ilyet vennék. De miért szidják őket ennyire? Hiszen jó autók.



2014. márc. 23. 01:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
de mivel nincs lóvéd jó neked a suzuki is,oda mész vele! Nekem bmw-m van és én egy kopasz gyerek vagyok..:) Igaz:D
2014. márc. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nincs pénzem ilyen autóra mert még tanulok.-.- Értelmes választ valaki?
2014. márc. 23. 01:15
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
esetleg értelmes kérdést???És te hiszel nekik,csak irigykednek..amugy igaz énis kopasz vagyok de ez véletlen..Ne higgy a véleményeknek,győződj meg róla személyesen,nekem Bmw 730d-m van,nagyonsokat fogyaszt..
2014. márc. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen az oldalra gondoltam. Hallottam én már üzletembertől is, hogy azért nem vesz bmw-t mert annyira elterjedt a bűnözők körében, hogy nem vennék komolyan.

A kopaszságot meg nem sértésnek írtam de sok bűnöző előszeretettel vágatja le a haját kopaszra.

UI: Szerintem egy ilyen autónál sokaknak már nem szempont a fogyasztás.

2014. márc. 23. 01:35
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Csak hallatják a hangjukat, szakértelem hiány, vagy irigység. Vagy éppen megrögzötten ragaszkodik egy márkához és csak az a jó az az Isten. Vagy éppen játssza az agyát a nagy semmire, beszél a levegőbe hogy ő is valaki. a másik játssza a felsőbb rendűt kocsija sincs csak szerepelni akar :) Vagy itt nagyképű otthon meg kusba van :D

Itt bárki bármit mondhat itt én semmit nem veszek komolyan csak ha utána néztem más forrásból is :)

Ilyen és ehhez hasonló dolgokra gondolok.

Viszont azt is megemlítem, azért vannak olyanok is akik tudják hogy mit beszélnek és pontos infókat adnak, önzetlenül. Őket onnan ismered meg hogy, kedvesek és abszolút nem lekezelően szólnak és konkrétan a kérdésre válaszolnak :) kb. ennyi csá..

2014. márc. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Nekem CLA 200 Mercedesem van, amit Apámtól kaptam éretts3gire, 19éves vagyok, 20leszek. Ő 43 éves, és Mercedes GLK 250-et vezet, egyáltalán nem öreges! Nyomatékos, dinamikus, gyors, kényelmes és gyönyörű, valamint eszméletlen, milyen megbízható! Az Övé 2013/11-es évj., az Enyém 2013/4-es évj. Újonnan vásárolt, Németországban mindkettő! Neki csak Mercedese volt, 15éves kora óta vezet, megdolgozott érte! Nekem ez az 5.-ik autóm. 15 évesen vettem magamnak egy VW Golf 3-ast, 90Le. Az elég fapados volt...legalábbis a Mercikhez képest! Aztán jött a Merci E420, amit Apától kaptam, 16évesen. 17 évesen VW Golf 6, ekkor már volt jogsim is. Utána fél év múlva kb. Fiat Grande Punto 1.9 JTD, ezt újonnan vette Apa, jó kis kocsi volt csak szervízigényes is. 2013/05/20.-án pedig megkaptam Életem szerelmét, egy CLA Mercit. Ezeket tartom kizárólag autónak! Tudod, az a vicces, hogy olyan mocskolódnak, akiknek 1.0 GL Swiftre sem telik... Egyszerűen undorító! A Barátnőm Apukájának pedig egy 2001-es Suzuki Ignise van. Egyszer ültem benne, köszönöm, elég volt egy életre! A váltója borzalmas, túl magasan lehet beszállni, kényelmetlen ülések, kopogós műanyagok, és egyszerűen ocsmány volt, nem tudom ennél szebben leírni. Amikor a Szerelmem először beleült Az Enyémbe, nem tudott szóhoz jutni! Üdv(Esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek,egyrészt iPad-ről ír(tam)ok, másrészt pedig nagyon este van már, sokat is ittam ma a Tuning Show-n.)
2014. márc. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Oké ez most ilyen /flex írás akart amúgy lenni?:D Kismillió hasonló van, de érdekes mikor valaki azt mondja, fényképezz már egyet úgy hogy mondjuk egy cetlire kiírod, hogy GYK és kirakod a szélvédőre, de eddig egy se tette meg, pedig semmibe se telne. :D Na mindegy szóval amúgy azért megy a szidás mert a legtöbben irigyek magyarországon...
2014. márc. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Vagy irigyek, ahogy eddig mondták, vagy begyepesedett idióták és csak a saját sz@ rjukat istenítik... Ez Magyarország.


Nem vagyok kopasz, Volvo S80-am van, nem érzem nagypapásnak :D

2014. márc. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

:)


Nálunk a család Opel párti. Volt Ford is pár, de azokkal

mindig csak a nyűg volt. Persze az opellel is vannak prob-

lémák, de azok többnyire a használatból erednek.


Akik ilyen indokkal szidják a márkákat, hogy "kisebbségi

autó", azok ahogy előttem írták, azoknak nem a márkával

van gondjuk, csak bekategorizálják.


Új Volvo S osztályt nézte már ezek közül valaki? Egyálta-

lán nem nagypapás. Nameg ha valaki egy sima A3 sportback-

et VW-nek néz, annak is szemüveg kell.


Nekem perpill egy Opel Corsa van. Jópárezer kilómétert

belepakoltam már, nem hagyott még cserben, kis motor

(cca 1000ccm), de megy, mint az egér, mert a súlya is

kicsi. Alacsony a fenntartás, 6L-nél többet még nem

tudtam vele megetetni, pedig pályán nem 100-al járkálok.

Hátrányai: mély, szinte beesek az ülésbe, picit kicsi

a vezetőülés környékén a hely, könnyű kocsi mivoltából

nem úgy tapad az úthoz, mint a társai. Nameg nem verseny-

autó :)


Van egy oldal, ahol típus szerint rákereshesz sok véle-

ményre, kinek mennyire vált be (le van írva az is, hogy

hány kilóméterrel vette/mennyit rakott bele, stb stb).


Keress rá google. Ott nem az lesz lépten-nyomon, hogy

öreges, kisebbségi verda.

2014. márc. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bajer ***** válasza:
A retró verdáknak még volt stílusuk és azokat szidják legjobban mert korszerűtlenek. Pedig ezek a mai ultramodern, űrtechnikával felspécizett gépek már túl bonyolultak, drága a fenntartásuk, persze ez nem gond egy milliárdosnak. Szerintem egy autó legyen végtelenül egyszerű, akár az út szélén is szerelhető. Azt bírom amikor van egy kis kosz a modern kocsi hűtőjén vagy az emissziócsökkentő rendszerben és erre letiltja a motort az elektronika, had rohadjon a semmi közepén az autó. A régiek még szépen hazajutnak, fél óra bütykölés és megjavult.
2014. márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!