Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami megoldás macskák...

Valami megoldás macskák ellen? Megőrülök!

Figyelt kérdés
Sírni tudnék minden(!) alkalommal, amikor ezreket költök az autómra, vagy órákat dolgozom rajta, hogy szép tiszta legyen, és az egészen aznap estig, vagy másnap reggelig tart. Ugyanis a kedves szomszédaim drága macskái, amiből van összesen vagy húsz, minden alkalommal, összejárkálják a sáros lábaikkal az egész autót, motorháztetőt, szélvédőt, a tetejét, ráadásul még jól össze is maszatolják, levizelik, és rá is ürítenek. Én meg menjek ki a forgalomba, egy jó állapotú, szép fekete, 3as BMW-vel. Építsek garázst magamnak? Százezrekért? Fizessek építményadót? A macskák miatt?
2014. márc. 24. 11:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%

Ha annyira szeretnéd a béjemvédet már rég építettél volna egy garázst vagy vettél volna ponyva vagy lemezgarázst neki.

Ugyanis aki szereti az autóját ráadásul ilyen drága autóra is telik neki,az ilyen emberek nem csak pucolgassák hanem nem hagyják az autót a szabad ég alatt rohadni állandóan,főleg akkor ha van is hely hova garázst építeni ,vagy a mobil garazsak esetében összerakni!

Egyébként ez most hogy van BMW-re telik garázsra meg nem ?

Ugyan már!

Amúgy meg nem tudom nekem is volt macskám ráugrani rá ugrott az autóra de soha nem hugyozta le ,vagy xart rá.

Hidd el inkább a kertbe végzi egy macska a dolgát mint hogy egy fémdarabon.Bár kitudja a szomszédod lehet hogy beidomította a macskáit hogy a te BMW-den végezzék a dolgukat

A hugyozás is a kutyák szokása,de általában azok is csak a kocsi kerekét hugyozzák meg.

2014. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

"sajnos sok esetbemn a kandúrok mindent, de tényleg mindent levizelnek"


Nem a vizelésről írtam.

2014. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%

pucolgassák.....

garazsak............ :D :D :D


emberek, ti még nem láttatok macskát falra, autóra, bármire h*****ni???


egyébként meg lehet, h nincs sok hely, és azért nem akar egy garázst. ööö bocsánat, garazsat.

vagy olyan a kert megoldása, hogy ahol beáll a kocsi, azaz ahol a garázs lenne, oda néznek az ablakok, és akkor semmi fény/kilátás nem lenne.

sok itt a troll, de szerintem nem annyira elképzelhetetlen, hogy vkinek telik bmw-re, de garázst más okok miatt nem épít.

nekünk sincs, és ha vkinek nincs garázsa (garazsa :) ), az nem jelenti azt, hogy hagyja az autóüt megrohadni. csak az szereti az autóját, akinek garazsa van?

2014. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

a kutyasra valasz

nekem is vmi ratevedt a kocsira, vszinu macska, a kutyam addig kuzdott mig fel nem maszott ra, el tudjatok kepzelni milyen karcos lett.... :/

2014. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Építs garázst, az az egyetlen megoldás. Nekem is állandóan össze van mászva az autó (amikor kint hagyom, mert nem tudok beállni a garázsba valami miatt), de a saját macskám csinálja és 7 éve nem bírom leszoktatni róla, szóval most már így marad.
2014. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Pakold körül a kocsit lábtörlővel, meg tegyél a kocsira macskaalmot.
2014. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Darabold fel a szomszédod macskáit a g*cibe!!
2014. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Sinead ***** válasza:
Van egy mobilgarázsam eladó, semmit nem kell az önkormányzat felé intézni, csak összerakni, meg egy sima talaj kell alá.
2014. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
57%
Én simán lepuffantanák párat.Amugy ha légpuskával kicsit megcsiklanozod őket lehet hogy leszoknak a dologról.De ne amikor az autódon ülnek.😊
2014. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Garázs nélkül amúgy sem marad sokáig jó állapotú
2014. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!