Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 22 évesen szerintetek nem ciki?

22 évesen szerintetek nem ciki?

Figyelt kérdés
Egy első generációs A6-ot vennék, 2.6 vagy 2.8-as motorral és quattróst. Minden benne van, ami kell, légzsák, digit klíma, elektromos ablak, összkerékhajtás, gyönyörű V6 hang... De, nem fogok csórónak kinézni benne, mert végül is majdnem velem egykorú autókról beszélünk? Kb 600-700K-t szánnék rá, meg még 300-at felújításra, hogy jól nézzen ki. Egyébként lehet alaptalanul tartok ettől, de az a helyzet, hogy egy fele ennyi idős (2004-es) Borából ülnék át, amit 18 évesen kaptam a szüleimtől. Az a helyzet, hogy eddig együtt éltünk egy igen nagy házban, aminek én vagyok az örököse, csak mivel eladtuk, így, mivel a fele pénzt ideadták nekem, külön költözünk, és egy kisvárosba vettem lakást, ahol a párom nevelkedett (pont itt sikerült munkát kapni, normális fizetésért), itt kevesen ismernek még. Azon kevesek is irigyek, ezért nem vennék 3-4 milliós autót, nem szeretnék nagyzálni. Viszont azt sem szeretném, ha lenéznének, ezért a kérdés.

2014. márc. 27. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát így h apád baromira ért hozzá, megcsinál neked bármit meg van hozzá sok alkatrész, így mondjuk nem gáz jah. Így már más. Csak arra ügyelj akkor, hogy külsőre jó állapotút fogjál ki, ne valami szakadt, előzőleg karambolos törött szart.
2014. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, azért nézek inkább kicsit drágábbakat, 6-700-ért.
2014. márc. 27. 21:32
 13/17 anonim ***** válasza:
Saint te hány éves vagy? Csak úgy érdekel.
2014. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6000-est vegyél. városba az való.
2014. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
6000-es az A8-ban szokott lenni. Egyébként havi 10x kell menni hosszabb távra (100km).
2014. márc. 27. 23:30
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy, hogy nem számít a pénz.


Nyugodtan vegyél ilyet, mert itt nálunk (szintén vidék, kisváros) a fiatalok körében ez a menő. :D

A 93-as 100-as, meg a 100-as alapú A6-os, amilyet te akarsz. De persze a lepukkant sz*r nem menő, meg az agyontuningolt se. Jó állaptúnak és ízlésesnek kell lennie, hogy menő legyen a kocsi!

2014. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben voltam. 2003as 1.6 borából ültem át első generációs A6-ba. németbe járok dolgozni, így én dieselt vettem (2.5 sor5 tdi 140le). egyáltalán nem bántam meg. sokkal jobb autó mindenben mint a bora, semmi gond nincs vele. szerintem nyugodtan vágj bele. viszont a nagy benzinesekkel vigyázz, mert eléggé le vannak már rúgva. kompressziómérés a minimum. jól át kell nézni a kocsit gondolok itt ilyen apróságokra mint az üvegek évjáratszámozása, vagy a kasznielemek rögzítőcsavarjai, csomiajtó sarkai. ezekből nagy biztonsággal meg lehet mondani volt-e előtte karambolos, hogy lett kijavítva stb. ugyebár erős autóknál ez gyakrabban fordul elő. km óraállásra nem adj semmit akármit mondanak, 2-3as szorzóval kell számolni. sok sikert a vásárláshoz!
2014. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!