Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdekel hogy nem ciki e 38...

Érdekel hogy nem ciki e 38 évesen jogosítványt szerezni? Még soha nem ültem kormány mögött.

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem, bár nem ajánlatos. Mikor a teherautóra tettem a vizsgám 18 évesen, azt mondta az oktató, minél korábban kezdi, annál jobb sofőr válik belőle:) De persze nem ciki:)
2011. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám 50 évesen szerezte meg a jogsit. Addig nem nagyon volt rá szüksége, mert apám elvitte mindenhová. Később mi is sokat vittük a tesóimmal ide-oda. De aztán egyre többször lett az, hogy ment volna valahová, de éppen senki sem ért rá elvinni, ezért legnagyobb meglepetésünkre beiratkozott egy autós iskolába. Ennek már 8 éve, azóta balesetmentesen tekeri a kormányt és szerintem egész jól vezet. Mindig mondja, hogy kár, hogy eddig várt vele. Szóval nem lehetetlen.
2011. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 vagyok és 1 hete van jogsim.Én is azt hittem először hogy furán fognak rám nézni a többiek,de nem így volt.Egyébként az oktatómnak volt egy 62 éves tanítványa is.Szerintem nem ciki.Hajrá!
2011. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki. Sosem késő.

Egyrészt nem mindenkinek fizeti ki anyuci apuci 17 évesen,másrészt van akinek ideje nincs megcsinálni,vagy 40 éves korában kap hozzá kedvet,vagy akkor lesz szüksége autóra.

2011. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor vezetni tanultam akkor az egyik óra előtt pont egy 40 év körüli nő vezetett előttem.
2011. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele. Menni fog. Öreg oktatóm mesélte, hogy az alapszabály szerint egy tanulónak annyi órára van szüksége, ahány éves.
2011. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem 18 vagy Te, hogy ciki legyen bármi is.

Buta, primitív emberek közt talán ismeretes ez a szó ilyen volumenü dolgoknál, de civilizált, intelligens emberek közt NEM!

2011. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!