Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért zavarja az embereket...

Miért zavarja az embereket az, ha valaki jól érzi magát? Ismerőseimmel mentünk a faluba találkozóra, és beszólogattak az emberek?

Figyelt kérdés

gondoltuk ha nem lehet haladni akkor bőgessük meg egy kicsit a motort, hadd halják, hogy milyen szép a kocsi hangja, pl mikor gurultam a lámpához kinyomtam a kuplungot és felpörgettem 5 ezerig a dízelt, emrt hallottam valami kattogást a motor felől, és gondoltmh a kicsit kipörgetem hátha jobb lesz, erre lámpánál beáll mellém egy paraszt a suzukijával, vagy nem is tudom már milye volt, és mondta h mivan h..e gyerek nem bírsz magaddal? köpni nyelni nem tudtam, nem értettem mi baja van.

ki akartam szállni számon kérni, csak pont váltott a lámpa..

nem értem mire van ez. aztán arra gondoltam hogy lehet azért mert hangos volt amikor bőgettük a kocsikat az úton, de miért zavar az másokat?


2014. márc. 28. 17:02
 1/10 A kérdező kommentje:

haverom meg mondta, hogy visszafele neki meg a faluba mutatott be neki vmi paraszt gyerek mikor gyorsult egyet az utcába, biztos az azvarta hogy nem tellett neki autóra.

szerintetek igazunk van?

2014. márc. 28. 17:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szerintem ti vagytok a parasztok.

Szórakozni a versenypályán kell nem a közúton.


Ja, hogy nincs pénzed megfizetni?

Akkor ki is a csóró?

2014. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak kamu kérdés, ti vagyok a bunkók :D
2014. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mekkor májjer vagy. hogy húzhat a dízel 5000-es fordulaton.... kettesgolfal vagy egy 20 éves ajudival nyomod?
2014. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem vagy ennyire primitív.
2014. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja kérem, ha már keménykedni akarsz, akkor ne lakott területen belül - ugye ott labdáznak a kisgyerekek, ott tolja a terhes anyuka a babakocsit, ott mennek át az úton a bizonytalan rollátoros nénikék.


Tessék kimenni a főútra és ott keménykedni. Lehetőleg csak a saját autóddal megegyező, vagy afeletti kategóriájú gépekkel.

2014. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dízelnek aztán kbszott szép hangja van öcsém... Ha valami V8-as camaroról beszélnénk még megérteném, hogy élvezet hallgatni, de egy dízelt... A kattogás nem fog elmúlni, a dízel mindig kerepelni fog, hiába taposod ki a belét szerencsétlennek...
2014. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a Suzukis helyébe kiszálltam volna és ott helyben 45-ös szájat csináltam volna nektek.Aztán a kormánykerékkel a nyakatokon mentetek volna haza.
2014. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
magamutogató retardáltak vagytok ennyi az egész,kakucsring kimész aztán ott lehet vagánykodni
2014. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az zavarja őket, hogy jól érzitek magatokat. Az zavarja őket, hogy bunkók vagytok. Ha keménykedni akartok, irány a versenypálya, ott lehet. Csak nehogy behúzott nyakkal sunnyogjatok el a kifizetett pályanap felénél, mikor a nídforszpídszárnyas, tuningkipufogós paraszt-Ferrarit lenyomja egy bukócsöves, slickgumis Suzuki Swift GTi. Amúgy meg ha kattogást hallasz a motortól, a megoldás általában nem az, hogy jó nagy gázt adsz és kipörgeted. Bár gondolom, ha ilyen tuningoló keménycsávó vagy, a műszaki tudományokhoz is magas szinten értesz.
2014. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!