Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Úgy gondolom, hogy régen az...

Úgy gondolom, hogy régen az Audinak köze nem volta az autó gyártáshoz, egészen 94ig, az első alumíniumvázas autójáig, az A4-ig, amiben egyúttal debütált a legendás motor, az 1.9 TDi, Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Eddig valóban egyeduralkodó volt a BMW, mára már szerintem az Audi nagyon behozta a lemaradást, sőt.

Tekintve a már 'nagyautó'(ne keverjük a felső-középpel(A6)) kategóriát(A7/8, BMW 6-series)) a felárért beépíthető extrák már-már térdre kényszerítik a konkurenseket.


A dizájnra lehet mondani, hogy egyhangú, ám 2 évente mindig sikerül javítani valamit.


Nem reklámozom az Audit, mert nekem nincs. Én úgy gondolom, hogy mára már lehet, hogy nem csak behozta a lemaradást, hanem ...


Ti mit gondoltok ? :)


2014. márc. 30. 17:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
70%
Így van. a 94 előtti Bmw-k nagyon menők. főleg ma. minden valamire való boyracernek van egy.
2014. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
62%

"Eddig valóban egyeduralkodó volt a BMW, mára már szerintem az Audi nagyon behozta a lemaradást, sőt."


Béemvé?! A 17 évesek közt valóban a legjobb autó -mer' hátul kápár'- de a Európában a Mercedes-Benz van a dobogó legtetején és ő is marad hiába ad el több autót az Audi vagy a béemvé.


Amúgy ha már megemlítetted mondj már egy legendás bmw modellt vagy egy tőlük származó fejlesztést.

Ne erőltesd magad mert nincs ilyen.

A bmw megcélozta a 18-35-ös korosztályt és ez által olyan népszerű amúgy a sok bojréször miatt már népautó lett belőle és a tulajaik is teljesen lehúzzák a márkát.


Na, még egy béjemvé fán aki miatt csökkent a márka a szememben.

2014. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
57%

Legendás BMW kell?

Ott van példának az E30 M3. DTM, Drift, Rally, Pálya mimdenhol megállja a helyét és a fanok imádják. Nagy kuriózum még a 2002 is...

2014. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

2013-ban amúgy a 3 prémium márka közül a BMW volt még elől, ami nagy szó volt, hogy jó ideje lemaradásban levő Merci nagyon megközelítette, az Audi pedig még mindig távol van ettől a két márkától ha az eladást nézzük.

Igaz, ezek az adatok maximum főleg a brokereknek fontosak, de ha úgy vesszük lehet belőle egy népszerűségi listát is állítani, igaz ebben csak az újonnan eladott kocsik vannak benne.

Mondjuk személy szerint én mindig a BMW-t és a Mercit láttam a két nagy riválisnak, ezek próbáltak mindig egymásra licitálni, az Audi meg ment a maga útján, bár mára tényleg inkább olyan szerepet tölt be mint a Lexus a Toyota-nál.

2014. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
58%
-Nesta- te meg nagyon MB fannak látszol... BMW-ből vannak a boyracernek való kocsik MB-ből meg a "zőccségesek", bár szerintem bánat se foglalkozik velük, nem ez számít, hanem amik pár éves kocsik vannak, azoknak van presztizsük .
2014. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
62%

Ez egy Audis kérdés, jóóó reggelt!

Csak néhány pontban:

1.Itt senkit nem érdekel sem a BMW. Sem a Mercedes. Sem a kis frusztrációitok, amiket ezek okoznak nektek. Itt és most tabu BMW-t és Mercedes-t emlegetni. Üljetek le, egyes beírva.

2.A kérdező egyértelműen Audi párti, ha nem derült volna ki a kérdéséből. A kérdező Csak kicsit provokált, de nagyon jól tudja ő is, hogy az Audi 94 előtt is adott pár legendát a világnak.

3.A Mercedesnek sincs olyan legendája, mint az Audinak. A Mercedes is kezd lesüllyedni, barna bőrű uraságokat és 18 éves suhancokat szoktam látni kikönyökölni belőlük. Az Audi még köszöni szépen, tartja magát. Tudod, hogy lesz a Merdzsódból sportautó? Szétrohad és már porse lesz :) Addig az Audin egy rozsda pörsenést sem fogsz látni.

Nézz meg egy öreg Audit. Rájössz, hogy az nem öreg, csak koros. Az évszámok elperegnek felettük, de még mindig szinte ugyanolyanok, mint az új. Ezt tudja bármilyen más gép?

Na menjetek fürödni, azután aludni is bu21k, mert holnap suli.

2014. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
Na mert te kedves utolsó nem Audi fan vagy.
2014. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
35%

Nézz meg egy öreg Audit. Rájössz, hogy az nem öreg, csak koros. Az évszámok elperegnek felettük, de még mindig szinte ugyanolyanok, mint az új.


LOL!


minden szivar ajudi csilli-villi.......

2014. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Szövegértés sem megy ahogy nézem utolsó előtti.

"Nem reklámozom az Audit, mert nekem nincs. Én úgy gondolom, hogy mára már lehet, hogy nem csak behozta a lemaradást, hanem ..."


Tudod fentebb emlegette a másik két márkát, ezzel a mondattal eddig a 3 márka közti dolgokat firtatta, úgyhogy jogos ha szóba kerül a másik 2 is....

2014. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Nem utolsó előtti, 16, bocsi.
2014. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!