Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tetszik neked ez a kocsi?

Tetszik neked ez a kocsi?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 3. 16:02
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
67%

Megkérdezem majd a párom milyen kocsikat szokott megnézni.


Én nőként annyira anafabéta vagyok az autókhoz, hogy hihetetlen. Mikor sétálunk az utcán egyszer csak megszólal "Nézd Zina!" Én meg körbelesek, hogy mit kell nézni, és csalódottan megszólal: "oh már elment". Innen tudom, hogy már megint látott valami "jó" autót.

2014. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik
2014. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
18%

Nem tetszik. Leginkább azért nem mert eleve egy semmirevaló kategóriának tartom a városi "terepjárókat". Na meg azért sem mert hülyén néz ki az egész autó. Legjobban az újgazdag anyucikat bírom akik ilyen dögökkel járnak. Picit szól belőlem az irigység is (nyilván, ezt nem tagadom), de nem az autóra hanem a pénzre, mert én nem ilyenben járatnám a feleségem az tutibiztos.


Az már csak hab a tortán hogy néha sajnos felsőbbrendűnek érzik magukat az ebben utazók... Persze vannak normális emberek is akik ilyet vezetnek, csak nem tudom mi veszi rá az embereket hogy ilyen autóval járjanak, főleg városban.

2014. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzá szólónak adok igazat(részben).Hát az én menyasszonyom nem nyomulna egy ilyen népautóval(mert pár év múlva az lesz).Ő inkább egy Mercedes A140(rózsaszínben)sülyesztett felnivel tudna elképzelni maga alatt+nameg engem :D. Én ennek az árából vidéken vennék egy házat meg egy kis fogyasztású autót.Vagy 2db Mitshubishi Lancer Mr Editiont használtan..Vagy akármi mást,nem pedig ilyen nagyképű öntelt embernek való BMW-t amihez pl:egy féltengely ára fele az én havi fizumnak :D Ne felvágós legyen egy autó hanem olyan ami után fordulnak az utcán és aztmondják hogy "szépen meglett csinálvs,jól felújították vagy kis elegáns mégis sportos".De az ilyen nagyképű kocsik mint ez valahogy nem jön be..A városi terepjárónak semmi érteme...Ha meg Off-Road-ra akarsz járni vele vagy terepre?Ajánlom figyelmedbe az Uazt,Lada Nivat,Mitsubishi L200,Nissan Navara.
2014. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Egyre jobban hajlok arra hogy eladom, akkor voltam hülye mikor megvettem! Bár azt nem tudom hogy ezután milyen autót éri meg megnézni.
2014. ápr. 3. 17:15
 16/29 anonim ***** válasza:
Hány éves a kérdező ha szabad tudni?
2014. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
47 elmúltam
2014. ápr. 3. 17:44
 18/29 anonim ***** válasza:
Ha most ezután venne egy elegán de visszafogott autót aminek ha odalép meg is indul erőteljesen,akkor nagyon jól döntene.47-évesen szerintem Merci vagy Audi.A BMW az újgazdag fiatal nagyképű embereknek való és nemérdekel ki mit mond ez így van.(nem irigység)de annyiért amennyiért adják őket,azt a pénzt egy átlag magyar ember sok éves szenvedős munkával tudja megkeresni. De önnek fiatal korában nem volt álom autója vagy amire nagyon vágyott régen?Ha megteheti anyagilag miért nem vesz egy olyat és restaurálja.A motorba a mai világban elég sok módszer van a fogyasztás csökkentésre.Akármit lehet csinálni.Biztos volt álom autója régen.Engem ennyi idősen((nemis öreg-nemis fiatal)és ha megtehetném akkor nem érdekelne ki milyen furán néz,vennék egy fiatalkori autót ami nagyon nagyon bejött és azt teljeskörűen renováltatnám.És még lehet boldogabb lennék mint egy ilyen BMW-ben.Ez csak egy tipp.
2014. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nekem édesapám ma töltötte be az 52.-et és az elsők közt volt a környéken aki elkezdte behozni külföldről a nyugati kocsikat.Mai napig bánja hogy eladta a vw 1-es Golfját akkoriban.Nagyon szerette ezért a héten sunyiban kapis tőlem egyet.Igaz forgalomból kivont de üzemképes és elég jó állapotú(fel lesz újítva).Egyébként az ő keze alatt 38 autó fordult meg életében.A Moszkvicstól a Subaruig.De neki ez tetszik :) . Biztos önnek is van valami zsánerje?.
2014. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
45%

Hátezaz, én ennek a kocsinak az árának a töredékéből meg tudnám építeni a kedvenc autóm... És valahogy úgy érzem hogy nagyobb feltűnést keltene mint egy ilyen átlag SUV, pedig nem az a fő célom.

[link]


(nincs kedved adakozni egy picit? :D)

2014. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!