Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tetszik neked ez a kocsi?

Tetszik neked ez a kocsi?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 3. 16:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
"Kapuzárási pánik"-autó.
2014. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem volt kimondottan kedvenc autóm, a feleségemét használtuk, amikor még a vállalkozásunk kezdetleges volt, egy éve van nálam ez a bmw. Nézegettem az előbb kupékat, de abban is csak mercedes meg bmw van ami értelmesnek látszik
2014. ápr. 3. 18:46
 23/29 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt tudom neked ajánlani akkor.Fiatalos,sportos,és új.

2014. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Tetszik hát, ami viszont csalódás hogy csak 4 személyes. Nyáron egy hétig utaztattak egy ilyen 35d-vel.
2014. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Üdv kérdező!

Nekem nem tetszik szerintem az x5nekem jobban bejön.

Szerintem a volvo S 80-nast érdemes lenne néni ugyanis annyira nem feltűnő autók mint a a német presztízs trió,de annyira azért nem is olvad be a környezetbe hogy észre vehetetlen legyen.

De ha ragaszkodol a terepjáró jellegű autókhoz fiegyelmedbe tudom ajánlani a Volvo xc sorozat valamelyik tagját,Toyota Land Cruisert,Mitsubishi Pajero-t

2014. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha már városi terepjáró akkor kinézetre ez viszi a pálmát.Legalábbis szerintem.


[link]

2014. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

tetszik, de ha ennyi pénzem lenne nem vennék ilyet...


[link]


[link]


nekem ezek tetszenek. és még városban is tud menni :D

2014. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
No ez az 50 éves UAZ az elavult technológiájával úgy otthagyja terepen azt a millió hárombetűs cuccal telerámolt BMW-t, hogy öröm nézni ^^
2014. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 gabes08 válasza:
nekem sem jön be. énis az igazi terepjárókat szeretem. meg a japánt. a bmw-k elvesztették autó formájukat.
2014. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!