Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A karosszéria elemek illeszked...

A karosszéria elemek illeszkedéséhez milyen anyagot kell kenni?

Figyelt kérdés
van egy ladám és sárvédőt akarok cserélni. milyen anyagot kell kenni oda ahol a sárvédő és a homlokfal találkozik egymással?

2014. ápr. 3. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább semmit. Pontosan kell felhegeszteni (élben nem hegesztünk, varrás előtt addig tili-tolizunk a lemezekkel, amíg illeszkednek), aztán ha nagyon zavar a varrat, autójavító kittel lehet kihúzni. De gyárilag sem volt nagyon eldolgozva, lenn, a köténylemeznél határozottan látszik. Fenn, a fényszóró mellett is lehet látni, csak ott nem annyira feltűnő. Mifelénk annak idején az volt a szokás, hogy kihúzták kittel, utána a fényező az ujjával mélyedést húzott a kittbe, hogy ne repedjen meg a túl vastag kittréteg.
2014. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam használni:


[link]

2014. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat a kitt-től félek kicsit hogy meg reped. jártam már úgy, és újra kellet csinálnom
2014. ápr. 3. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért kell vékonyan kittelni, hogy ne repedjen. Illetve azért kell előtte alaposan rozsdátlanítani és alapozni, mert ha a kitt nem kapaszkodik semmibe, biztosan repedni fog. A varrattömítő egyébként jó ötlet, a varrat belső oldalát érdemes vele végigkenni, mert akkor belülről nem fog rozsdálni. Külső felületre viszont én nem szeretem használni, mert gumiszerű felületet képez, amire később nem lehet rendesen dolgozni.
2014. ápr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!