Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a forgalmi vizsgán megbukok...

Ha a forgalmi vizsgán megbukok, akkor újra le kell vezetnem a 30 kötelező órát?

Figyelt kérdés
Vagy csak ismét a forgalmi vizsga díjat kötelező kifizetnem?

2014. ápr. 6. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
na az szép is lenne ha újra :D .... , csak a vizsga díj
2014. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Nem

úgy működik hogy megbuksz kifizeted megint a 10 akárhány forintot kérsz új vizsga időpontot azt mész nem kell újra venni.

5 ször bukhatsz utánna felküldenek pestre PÁVRA

2014. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen nem kell újra 30 órát vezetned. Az ismételt forgalmi vizsga díját sajnos ki kell fizetni. Bár annak idején több iskolánál is volt olyan akció, hogy az első ismétlő vizsga ingyenes. Nem tudom, van-e még ilyen.


Arra számíts, hogy az oktató lehet rábeszél majd, hogy vegyetek még 2-3 plusz órát, átvenni még egyszer a legfontosabb dolgokat. Én is megbuktam annak idején elsőre, és nagyon jól jött az a plusz 2 óra, amit levezettem a következő vizsgaalkalmam előtt.

2014. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

3 as

Már akkor se volt az amikor én vizsgáztam 3 éve

2014. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt a 2-3 órát egyébként is kérni fogom az oktatótól, ha meg fogok bukni, de remélem elsőre átmegyek.:)

Ezek szerint csak a forgalmi vizsga díját kötelező fizetnem, akkor így nem tűnik olyan vészesnek.:)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2014. ápr. 6. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!