Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy tökéletesen működő benzine...

Egy tökéletesen működő benzines autómból, ma délután indítózás után dízel autóvá változott?

Figyelt kérdés

Csörgő hang jelent meg a motortérből. nem hátulról. Először azt hittem, hogy a kipufogó leszakadt. Az még megvan szerencsére.


2001-es 1.3 Swift-ről beszélünk.


Kérem segítsetek, mi lehet a hiba. Motor olajnak nem tudom köze van e hozzá, de régen volt cserélve nagyon.



2014. ápr. 7. 17:37
1 2 3 4
 1/34 kata kata ***** válasza:
Motorolaj volt, van benne?! Nívópálca mutat valamit?!
2014. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon nagy felelőtlenség , hogy az olajat nem cseréled , és nem ellenőrzöd... hát lehet , hogy pont az miatt van ez , és akár elég szép károkat is tehetett benne így kenés nélkül.. jobb ha megnézed a pálcát
2014. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Igen, de 4 hónapja van jogsim, addig a szüleim néha néha használták a kocsit de nem nagyon volt gondozva. Küllemre szép volt, de a féltengelytől kezdve, a gyertyákon aksitól át mindent ki kellet cserélnem.


Most már jól van a kicsike, mindene egészséges, kivéve a motorolaj, meg ez a hang.


Holnap megnézem a szintet. Az számít hogy alapjáraton, folyamatosan, illetve gyorsításnál néha néha hallom a hangot?

2014. ápr. 7. 23:57
 4/34 anonim ***** válasza:
hát nem tudom , így jó ötlet e használni , mindenképp nézd meg holnap a szintet, de gurulj el vele egy szerelőhöz , nézesd meg vele , ő biztos tudni fogja egyből , mitől lehet az a hang, ezt így mise tudjuk biztosra mitől lehet , lehet nem az olajjal kapcsolatos, amint tudod vidd el
2014. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem is használom, mert féltem szegényt. Ma reggel keletkezett a hang. Holnap szintet nézek, csak a suzuki szemvízben két hete voltam, és hülyének fognak nézni, hogy ilyen gyakran járok :( :)


Egyébként Suzuki Házba voltam, mindent láthattam, hogy mit csinálnak, nagyon kedvesek, és jó árak vannak ott.

2014. ápr. 8. 00:23
 6/34 A kérdező kommentje:

Na ma az történt, hogy megmértem az olajszintet a nívópálcával. A két pötty között van az olaj szint tehát az olaj megfelelő.


Motorolajat mindenképp cseréltetni fogok (Péntekre van időpont szervizben). Ha fáradt az olaj, akkor az is probléma lehet a motor számára nem?

2014. ápr. 8. 19:48
 7/34 anonim ***** válasza:
dede :), de a szervízbe nem fognak hülyének nézni nyugi, nyugodtan mond el mi a probléma vele :)
2014. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Napkiraly ***** válasza:
Csörög a hidrotőke, valószínűleg
2014. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Tudtom szerint az 1.3-ban nincs hidrotőke, csak az 1.0-ban.
2014. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Napkiraly ***** válasza:

"Tudtom szerint az 1.3-ban nincs hidrotőke, csak az 1.0-ban."

Az még régi Swift? Akkor tényleg nincs

2014. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!