Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy tökéletesen működő benzine...

Egy tökéletesen működő benzines autómból, ma délután indítózás után dízel autóvá változott?

Figyelt kérdés

Csörgő hang jelent meg a motortérből. nem hátulról. Először azt hittem, hogy a kipufogó leszakadt. Az még megvan szerencsére.


2001-es 1.3 Swift-ről beszélünk.


Kérem segítsetek, mi lehet a hiba. Motor olajnak nem tudom köze van e hozzá, de régen volt cserélve nagyon.



2014. ápr. 7. 17:37
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=R3BvW3OVd84


Motor hangja valami hasonló!

2014. ápr. 14. 23:22
 32/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Most jöttem meg a szerelőtől.

A maradék szelepeket amit nem állított, azokat most beállította. És szebben szól. Küldök egy videót. Ezt ma csináltam. Ez már jó hangzású ugye? Sajnos csak mobilos felvétel, szél eléggé torzít.



Viszont van egy dugattyú repedésem. Erre azt mondta, hogy az a kis darabka ide oda járkál a motorban, ezért lehet néha hallani a hangját, kárt nem tesz benne. Azt mondta hogy dugattyú csere 80 ezer kb mert a motort szét kell szedni.


https://www.youtube.com/watch?v=VY_YL9mJyns&feature=youtu.be

2014. ápr. 15. 16:59
 33/34 kata kata ***** válasza:
Ezt a szelep állítást mind a négy hengeren elszokták végezni,vagy legalább is ellenőrizni! Nem csak egy hengeren! Ez a szerelő véletlenül nem főállásban a sarki zöldséges?!
2014. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Valami van benne, de nem akarta mind megnezni , es akkor mukodott csak nem volt hosszueletu a dolog.:) :) meghallgattam masik suzukist, a hangja egyforma az enyemmel.
2014. ápr. 15. 19:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!