Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy tökéletesen működő benzine...

Egy tökéletesen működő benzines autómból, ma délután indítózás után dízel autóvá változott?

Figyelt kérdés

Csörgő hang jelent meg a motortérből. nem hátulról. Először azt hittem, hogy a kipufogó leszakadt. Az még megvan szerencsére.


2001-es 1.3 Swift-ről beszélünk.


Kérem segítsetek, mi lehet a hiba. Motor olajnak nem tudom köze van e hozzá, de régen volt cserélve nagyon.



2014. ápr. 7. 17:37
1 2 3 4
 21/34 kata kata ***** válasza:
Vidd vissza a szervizbe ahol javították!
2014. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Köszi, micsoda ötlet :D
2014. ápr. 14. 13:42
 23/34 kata kata ***** válasza:
Más tanácsot nem igazán tudok, ők cseréltek benne amit kellet.Csak valamit elszabtak!
2014. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Igazából nem lett cserélve benne semmi, csak a szelepeken állítottak. Addig jó is volt, meg 3 napig, de tegnap este ugyan ez jött elő.


Már szóltam nekik, holnap mehetek 1-re ! nagy zsúr lesz!

2014. ápr. 14. 14:32
 25/34 anonim ***** válasza:
hát remélem most már normálisak megcsinálják..
2014. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 kata kata ***** válasza:

"Megjöttem a szervizből, dugattyú, és a szelep vált le, "

Ezt írtad :"Szelep lejött, a dugattyú meg megrepedt."

Most akkor ezt egy szelepállítással orvosolták????? Nem cseréltek dugót és szelepet? Valami nem gömbölyű!

2014. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

szerelőm a szelepeket állította. Azt mondta a szerelés elején, hogy vagy a szelep, vagy a dugattyú szarkaszik.


Megcsinálta a szelepet és boldogok voltunk. Ezért gondolom hogy a dugattyúkkal van gond!

2014. ápr. 14. 17:12
 28/34 A kérdező kommentje:
De három napra rá ugyanúgy elkezdte produkálni a hibát!
2014. ápr. 14. 18:43
 29/34 Napkiraly ***** válasza:

Ez kamu. A repedt dugattyút cserélni szokták.

Nem mondasz igazat!

2014. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Bár kamu lenne, sajnos nem!

Én fogalmaztam rosszul. A szerelő így mondta, hogy vagy megrepedt a dugattyú vagy a szeleppel van gond. És ekkor állította a szelepeket.

Elnézést kérek!


Köszönöm mindenkinek aki írt! Holnap viszem egyre, kíváncsi leszek, feltétlen írok ide!

2014. ápr. 14. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!