Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rendőr szólhat ha nekem...

A rendőr szólhat ha nekem sima hagyományos izzó helyett, a motoromban kék, halogén izzó van?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ugyebár szólhat érte, esetleg megbüntethet, vagy valami lehet belőle?

Itt a kép a kék halogén izzórol.. [link]



2014. ápr. 7. 22:17
 1/9 phoenix25 ***** válasza:
55%
szerintem nem :)
2014. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
100%
kocsinál is szólnak érte, szóval motornál sem látom be miért ne ugatnának. Persze ez nagyon rendőr függő.
2014. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen izzó. Nekem pl kék burás halogén van a kocsiban, de teljesen fehér fénye van - jobb, mint a sima halogén. Ezt nem is veszik észre. Ha olyat teszel bele, ami kékes fénnyel világít, azért már lehet hogy az első ellenőrzéskor kiverik a fütykösödet érte. :D

Ilyenért meg is büntethet,ha így alakul akkor hivatalosan ez 5 jegyű, ha jó fej, akkor ad valami indokkal egy 5000-res csekket és elzavar.

2014. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz kockáztatni biztosabb a csere, az olcsóbb. :)
2014. ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

Profi kis sufnituningos simsonomba 35W-os xenont tettem, meg is írta a 15ezer forintos bírságát hogy rohadna el.

"Elvonja a figyelmet" ekkora poént.

Akkor mi a helyzet a 6V-os szaros 35Wattos égőkkel, amik olyan mint a gyertya láng? És azért borulsz, okozol kárt, mert nem látsz vele rendesen?

Isten faszát

2014. ápr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Xenonért szól. Többiért nem.
2014. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy a xenonért szeretnek kötekedni.. De nekem elég a szimpla kis halogén..:D Ami van a fenti linkben is.:)
2014. ápr. 10. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:

xenonért szól


már miért szólna?

2014. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

itt elég jól leírták, hogy miért szólnak érte:

[link]

2014. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!