Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi a menete a forgalmi engedél...

Mi a menete a forgalmi engedély visszaszerzésének? /lent/

Figyelt kérdés
Pl. a rendőr elveszi helyszínen a forgalmit xenon miatt. A forgalmim hova kerül és hogyan tudom visszaszerezni?

2013. nov. 29. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
idővel a lakcímed szerinti illetékességű önkormányzathoz
2013. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hazáig, telephelyig elmehetsz ha ezzel nem veszélyeztetsz senkit. Után műszaki vizsga után visszakapod az ocsmányirodában.
2013. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

Talán udvariasabban kellett volna viselkedni a rend uraival szemben, és nem veszik el...

A legtöbb ilyen azért van mert ellenszenvesek vagytok a rendőrökkel szemben.

Egy kicsit könyörögni kell, igenis meg kell alázkodni ha már szabálysértésre adtad a fejed, és talán elengednek egy figyelmeztetéssel.

2013. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Ja most olvasom csak a sztorit.. Ilyen esetben miért lenne elnéző? Teljesen balesetveszélyes, vakítja a szembejövőt. Hülye voltál, hogy beszerelted a gagyi Xenont.
2013. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
12:48 as köszi hogy a kérdésre válaszoltál, azért ne húzd fel nagyon magadat, csak példaként írtam a xenonon történetet..
2013. nov. 29. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:

@#4

Vakíthat, ha tükrös lámpába van szerelve. Projektorban csak rossz beállítás mellett vakít, de abban ugyanúgy vakítana a halogén is, ha pedig valaki kicsit is ért a fizikához, meg tudja úgy csinálni, hogy tükrös reflektorban se vakítson.

De nem kell aggódni, a rendőrök teljesen dilettánsok, tele vannak az utak vakító xenonosokkal. Ha még azokat se szedik ki, a jól beállítottakkal biztos nem lesz semmi gond.


(Aki vakít, azt én is fejbelőném a helyszínen, pedig nekem is utólagos xenonom van, projektorban. Nem, nem vakít.)

2013. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!