Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó tulajdonosok! Dízel vagy...

Autó tulajdonosok! Dízel vagy benzines az autód, a következő milyen lesz?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 20:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%
benzines, és benzines is marad. Az első járgányom egy '90-es Camaro volt 3.2-es motorral, nekem nagyon bevált, így 3 éve vettem egy új Camarot de az már 6.2-es motorral szerelt, ameddig nincs gyerek, addig feleségemmel kettőnknek tökéletes ez a kocsi, ha majd lesz baba, akkor váltani kell valami tágasabbra.
2014. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Nekem még feleségem sincs, csak három állandó barátnőm, és több szeretőm.


Még közelebb a harminchoz rá érek élni. Sok jó testű és szép arcú lány meg már egy jó autóval, vagy még abban egy durva vágtával meg kap az ember. Most így hogy jövedelmem egy tetemes részét autóra költöm, sem kell nélkülöznöm.

2014. ápr. 15. 16:46
 23/34 A kérdező kommentje:
lányt*
2014. ápr. 15. 16:47
 24/34 anonim ***** válasza:

Na hàt az olyan lànyba aki a kocsi miatt dobja szétt a làbàt abba bele nem tenném semmilyen testrészem! Màr csak azért sem mert arra gondolnék hànyan lehettek az elődeim hisz nem csak nekem van jó autóm van akinek még jobb van. Én nem szeretem az agyon hasznàlt autókat és nőket sem.

Kérdésre vàlaszolva. Disel pàrti vagyok sajàt autónak de az Audinal dolgozom ugyhogy egy céges S6 al jàrok. Szeretem de sajàt pénzből csak diselt vennék.

2014. ápr. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Amúgy gondolkozom egy MB 320 CDI-ben, 3 literes. Hétköznapi használatra.
2014. ápr. 18. 07:46
 26/34 anonim ***** válasza:

nekem 2.5 tdi (x25dt)

haaaaat, szeretnek most igy ~30 fele 1 erosebbet, 55 AMG, esetleg 600 as, talan 400CDI is erdekelhet.

ha ugy jonne persze a kiraly OM606 barhol, barmikor.

2014. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Jelenleg benzin, és a kövi is benzin lesz :)
2014. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Kedves Love.Big.Boobs!


600-asok és 55-öskből olyan amit meg nem vennék (vagy esetén AMG 55 esetén újra megvennék), én mMég nem láttam olyant ami kellene használtan. Mind szét van hajtva. Az AMG 53-oskal sorba jó tapasztatom van, most is van kettő, és egy 5000ccm-esem is. Mondjuk az ötliteres nem egy kivételesen tíz évnél idősebb darab. Jó van egy Saab, és még néhány oldtimerem. De most a Mercedesre értve, egy tíz évnél idősebb volt csak, vadászok egy megfizethető árú Oldtimer pullmanra-, amit itthon felújítanék.

2014. ápr. 18. 15:48
 29/34 anonim ***** válasza:

az szep lessz. :)

talan nemetbol lehet talalni jot, bar mostanaba 1 hasznalt motort sem tudok megvenni, nem autot :D

2014. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Szerintem is meg egy vagyon, és nagyon jó befektetés.


Mercedes 600 Pullman, de tökéletes oltimernek lesz megcsinálva. Utolsó csavarig, lesz vagy három éves munka, mire minden meg lesz hozzá (- összevadászva). Fekete lesz. bár én aranyszínűt akartam, csak az nem jó befektetésnek.


Jó szakmát kell választani és jó országot ahol műveled. - én közel 140-es IQ-val egyszerű munkát végezek, mert így a magam ura vagyok és enyém a haszon.


De hentes haverjaim sem panaszkodnak németországi munkával. Bár mindig kérdik éppen milyen Mercedes-t vettem.

2014. ápr. 18. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!