Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 8 millió Forintból használt...

8 millió Forintból használt Audi Q7, vagy BMW X5?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Jó autók? Melyik a jobb?

Én személy szerint BMW mániás vagyok, de az Audi jobban tetszik. Valahogy szebbek a formái, kívül-belül. Ennyiért már pár éves, nem olyan sokat futott, extrázott példányokat kapok.

Tisztán az autóra van ennyi, a papírmunkára és átnézetésre, meg az ilyenkor szokásos kopó-forgó alkatrészek és a folyadékok cseréjére is van még. És fenn tudom tartani az autót, nem jelent gondot. Nem a péniszmérethez akarok hozzáadni még egy 10 centit, hanem egy nagy, kényelmes és szép utazóautót vezetek, amivel lehet vontatni nagyobb terheket, és kényelmes hosszú távon vezetni.


2014. ápr. 14. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

inkább audit vennék

2014. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is az audira szavaznék.

BMW terepjáró tulajokról mindenkinek megvan a véleménye..


Q7-et jóval ritkábban is látok mind X5-öt.


+ amikor voltam szervízben egy X3-nak és egy X5-nek is ki volt pakolva a "lelke"..:) motorcserére várva

2014. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Q7-re esett a választás, ma hoztam el.:)
2014. ápr. 15. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!