Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg ennyire rossz a régi...

Tényleg ennyire rossz a régi Suzuki Swift? Most keszülok ilyet venni, mert keveset fogyaszt, strapabiro, igénytelen eztmondtak. Meg aztis, h nem biztonsagos. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 12:43
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
91%

Ha egy szóval akarok válaszolni: VEGYED :D

Hosszú szöveg jön, saját tapasztalattal.


Nekem egy 1994-es 1.3 GL Sport van, csak ajánlani tudom. Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb. 3 éve van meg. A kipufogó kilyukadt, a futóműre is kellett költeni (de felénk nagyon szarok az utak, én meg megtalálok minden kátyút:D) A zárak mennek tönkre, engem mondjuk nem zavar mert csak én használom, de ez sem lenne egy nagy költség.


Viszont a motorhoz még nem kellett nyúlni, és így 20 évesen sincs csúnya hangja, nem eszi az olajat, nem csöpög az olaj.

Ami ezen tönkremegy ilyen idős korára, az minden autón tönkre megy, de szerintem bontóban más márkára nem kapsz ilyen olcsón alkatrészt. Jó pont még hogy gyakori, így bármelyik mezei szerelő megoldja korrekt áron.


Fürge, előzéssel sincs gond, ha 80-nal mennek előtted simán vállalható az előzés.

Nálam kb 6 litert eszik, de én pörgetem rendese, a vérmérsékletedtől függően 5-re is letornázhatod.


Az ütközést nem árt mellőzni;)

2014. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Azok " nők" akik a" márkára" buknak na azok most itt 1 trágárszó jöne........tiszteséges férfinak nem kell Suzuki meg jó autó
2016. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!