Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Hayabusa első motornak jó?

Suzuki Hayabusa első motornak jó?

Figyelt kérdés

Nem akarok kicsit venni, mint 1000 köbcenti feletti legyen.

Azzal is lehet óvatosan is menni, vagy kicsit húzni neki.

Jó motor a hayabusa?



2014. ápr. 27. 22:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
persze, sokan várnak szervtranszplantációra...
2014. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kicsi lesz!
2014. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Valami nagyobb kéne elsőre, mert ezt hamar ki fogod nőni.
2014. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Jól érzem, hogy irónia szorult mindegyik válaszba?

De akkor mi a baj a hayabusával?

2014. ápr. 27. 22:50
 5/32 anonim ***** válasza:
63%
hát pont nem azzal kéne kezdeni ami kb a motorok "csúcsa" és az jut el odáig akinek szerintem van némi tapasztalata is a motorozásba.. az hogy lehet vele lassan is menni nem jelent semmit, könnyen elveszítheted vele az eszed és húzol neki egy szebbet és elrepülsz vele a fenébe...... első motornak én még 600-ast is nagynak tartom nem, hogy egy 1.3-as hayabusat..
2014. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a busának kicsi lesz az utazója, nagyobb gép kéne neked, komoly ember vagy! ;)
2014. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
40%
Irónia... mennyit ültél motoron? Pont azt a típust választod ki, amelyik az egyik legvadabb gép... ez nem Simson, hogy megcsavarod a gázt és még nyugodtan irányítod fél kézzel... ilyen esetben itt inkább a szemközti bokorban kötnél ki vagy dobnál egy hátraszaltót... mindenki azt hiszi, hogy csak felülök és megyek... hány ember szállt már el kanyarokban emiatt...
2014. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
71%
a hayabusával semmi baj nincs
2014. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%
szerintem elindulni se tudnál vele, mivel ezeknek olyan hosszú még az 1-es fokozat is, hogy az sem mindegy milyen fordulaton csúsztatod a kuplungot, mert vagy lefulladsz, vagy hanyatt esel ha nem sikerül tökéletesen összehangolni a fordulatszámot és a kuplungolást az elindulásnál, szóval szerintem szállj vissza földre, és maximum valami 250-est nézegess...
2014. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

kicsit bizonytalan lettem.

Lehet erős választás lenne első motornak.

A kawasaki Ninja ZX-10R, már kicsit visszafogottabb.

Jobb lenne a hayabusa helyett.

Nem akarok rajta sokat agyalni, mert itt a jó idő, és már motorozni kéne, de én még csak ott tartok, hogy nézegetek motorokat, pedig már rángatnám a gázt a haverokkal.

2014. ápr. 27. 23:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!