Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Hayabusa első motornak jó?

Suzuki Hayabusa első motornak jó?

Figyelt kérdés

Nem akarok kicsit venni, mint 1000 köbcenti feletti legyen.

Azzal is lehet óvatosan is menni, vagy kicsit húzni neki.

Jó motor a hayabusa?



2014. ápr. 27. 22:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg egy y2k, de ha esetleg az nyomatékszegény lenne, akkor javaslom a dodge tomahawkot, tökéletes tanuló motor mindkettő
2014. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

Te sem múltál még el 20 éves.

20 éves fejjel mondhatom hogy bőőőőségesen elég lesz első motornak egy 125ös max.

2T, power szelepeset próbáltam ki, igaz nem elsőnek, de elég is volt.

Azóta 125 van :)

2014. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Nem akarok száguldozni, de érezni akarom az erőt.

Egy ismerősöm járt úgy 600as gyorsaságija volt, menet közben belenézett a visszapillantóba, és látja hogy egy bmw előzni akarja, hát rárántott.

a baj az volt, hogy a kis visszapillantó nem jól adta vissza milyen bmw volt az.

előzés közben melléállt a bömbölő és mutatja hogy húzza neki,ha megy még a gép, de hát jobban nem nagyon akart menni, erre a bömbölős ledundizta és otthagyta.

mikor megelőzte, akkor látta, hogy M3 !

még vészvillógozott is haveromnak.

na én így nem akarok járni, ha egyenesben akar valaki előzni,érezni akarom hogy van alattam erő.

de ezt csak ritkán használnám ki.

2014. ápr. 28. 16:52
 24/32 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudod még te hogy megy ez.

Rengeteget jártam simsonnal és egyéb 50 - 125 cc-s motorokkal, de a Honda NSR 125-től félek most is.

20 vagyok...

Szerintem vegyél nyugodtan 1,4-es ZZR-t, halj meg a g.ccibe. Ha ilyen hülye vagy.

2014. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én 10 év alatt " másztam meg a létrát ". Nagyobb gépek közül először 250-es Hondám volt 5 évig, arról ültem át egy 600-as Suzukira, szintén 5 évet használtam, igazából elég is volt, de úgy voltam vele, hogy egyszer élünk, ideje a nagyobbnak. Most egy Aprilia RSV4 van, gondolom ezt sem kell bemutatni, 1000-res, V4 majdnem 180 paci. De azt mondom, hogy a 600 as bőven elég volt, igazából nem tudom kihasználni azt a többletet amit ez a gép ad, legalábbis itthon biztosan nem lehet az utakon. Jó persze dinamikusabb, sokkal vadabb mint a 600-as, de itthonra bőven elég volt az is. Most már marad ez, nem azért vettem, hogy eladjam, de visszagondolva, lehet az árából egy komolyabb kocsi is lehetett volna.
2014. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
96%

" Egy ismerősöm járt úgy 600as gyorsaságija volt, menet közben belenézett a visszapillantóba, és látja hogy egy bmw előzni akarja, hát rárántott. "


Hasonló történetet sajnos láttam, vonultunk 5-en, 3-an ismerősök voltak, 1 pedig egyikőjük ismerőse. Hasonló történet, autópályán mentünk kényelmesen 140-150 körül, azért ennek is megvannak a szabályai, nem csak úgy van, hogy megyünk mint a hangyaboly. Elment mellettünk valami komolyabb kocsi, valamilyen Merci volt ilyen sportosabb.

A félig ismerős srác haladt elől, elment mellettünk a kocsi, 2 srác ült benne, persze az anyósülésről nagyon bámulgatott ki provokálni próbált minket, hogy hát autóval lehagyni a motorost... Nem foglalkoztunk vele kivéve az első srácot... elment mellette bal sávon látjuk, hogy a jobbon pedig elhúz a srác is, csak azzal nem számolt, hogy a bal sávon a Merci előtt valami relative lassabban ment a Mercis meg kicsapta az indexet és jött is be jobbra, na a srác már nem sokat tehetett, fékezni még fékezett, de szépen telibe kapta a kocsit hátulról, átcsúszott fölötte, hason ért az aszfaltra. Sacc 70-100 közötti tempóval érhette a kocsi hátulját, elvileg az volt a szerencséje, hogy a kocsi is haladt előre, ezért nem kapott akkora g terhelést... viszont mondanom sem kell, hogy nem 2 karcolással úszta meg a dolgot, jó pár törés, combjairól konkrétan leszakadt a bőr... nem a ruha, hanem a rendes bőre... meg még volt pár kellemes részlet.

A srác elvileg tapasztalt volt, csak annyi volt a hiba, hogy hagyta magát hergelni és elég volt egy fél pillanat, nem lehetett kiszámítani, hogy a Mercis be fog jönni eléje, de akkor még lehet mondani, hogy szerencsésen végződött a dolog.

Motornál nincs az ember körül egy fémdoboz, hogy felfogja az erők nagy részét, ha burulás van akkor az fájdalmas lesz szinte biztosan. Legjobb esetekben csak egy szép horzsolás, de az is kellemes tud lenni mikor valakinek az aszfalt viszi le a bőrét.


Nem kívánok senkinek sem ilyet, de az írásaidból és a hozzáállásodból ítélve pont ilyen lehetsz, hogy az első szóra ugrasz, hogy megmutasd ki vagy, aztán ha baj van, akkor majd lesz a " Miért épp én? " és társai.

2014. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
79%
Most le lettem szavazva mert leírtam a történetet? Nem szép történet, de attól még ez van, persze balesetek mindig másokkal történnek, de ugye másnak Te is csak más vagy. :D
2014. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Azokat se értem aki komolyan elkezd magyarázni itt hogy milyen motorral kezdjen, hát ez vagy kamu, vagy teljesen dilettáns kérdező, motor közelébe se engedném soha, nem még 125-öst meg 600-as ajánlani neki kezdésnek... aki ennyit tud a motorokról egy 50-es simsonnal esne kellne akkorát mint a ház...
2014. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj a Hayabusával eggy jó motor,ha kibirod hogy ne száguldozz akkor eggy nagyon jó motor.Pár hóna alatt ráérzel és akkor már huzhatod (megbizható,szerintem szép)Tehát csak ajánlani tudom
2015. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Csak másfél évvel késtél el ezzel. :D Tuti még mindig válaszokra vár a kérdező XD
2015. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!