Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Hayabusa első motornak jó?

Suzuki Hayabusa első motornak jó?

Figyelt kérdés

Nem akarok kicsit venni, mint 1000 köbcenti feletti legyen.

Azzal is lehet óvatosan is menni, vagy kicsit húzni neki.

Jó motor a hayabusa?



2014. ápr. 27. 22:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit agyalsz annyit, holnap bemész reggele a szalonba, megveszed a Hayabusát és délelőtt már motorozol. Ennyi, nem kell ezt túl bonyolítani.
2014. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%

"pedig már rángatnám a gázt a haverokkal"

Vagy troll vagy nagy kamu...

Ha lenne haverod akinek van komolyabb gépe, akkor lenne fogalmad róla mi egy ilyen 1000 körüli gép... Ha meg nincs senkinek és Te ezzel akarsz lenni a helyi " nagymenő " akkor a gázrángatással hamar el fogsz jutni jobb esetben csak az első kórházig... nem a semmiért mondják a hasonló hozzáállású motorosokra a donorjelölt jelzőt... a gáz mindenki tudja húzni, irányítani és megállni egy kicsit nehezebb dolog.

2014. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
96%

valóban egy zx10r sokkal szelídebb jószág... :D


Kiröhögteted magad ember, még semmilyen motorod nem volt, de rögtön a legerősebb motoroknak húznád a szarvát... Ez valami hülye poén lehet, ennyire senki nem lehet barom és naív, hogy komolyan gondolja azt, hogy elsőre egy ilyenre üljön...

Én 3 éve jártam 125-ös poweres géppel mikor felültem egy régebbi 900-asra, kezem lábam remegett az adrenalintól mikor leszálltam róla, pedig az "csak" 140 lovas volt, és 7000 fölé nem is forgattam.

Belegondoltál te abba, hogy egy ilyen motor álló helyzetből 2,7 másodperc alatt 100-on van? Tudod mi szokott történni mikor egy túlzott önbizalommal megáldott amatőr ilyen gépre ül?

Szerencsés esetben csak ez:

http://www.youtube.com/watch?v=Q9zNUPDmnz4

2014. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%

remélem arra járok mikor kihozod a szalonból, rég röhögtem olyan jót mint ezen a videon... :D


http://www.youtube.com/watch?v=HlQQfAz0fbM

2014. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%
xddddddddddddddddddddd neee :D istenem
2014. ápr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 VarMa ***** válasza:
93%

Csak arra probalj figyelni, hogy magadon kivul mast ne nyirj ki...

a ZX10 remek lenne a Busa helyett, mert brutalisabb a gazreakcioja, nehany loerovel gyengebb de sulyban viszont kevesebb. Azon se lepodj majd meg ha kanyarban ovatos gazhuzogatasnal is elpogor a hatsokerek (tudd meglepeteseket okozni)... De szerintem egy Powercommander es egy nyitott kipufogo sokat tudna meg dobni a teljesitmenyen ha kevesnek bizonyulna.

Meg verseny palyan se tudnad kimotorozni nem hogy orszaguton...

En egy 600-as 4 utemu 1 hengeresrol (26le volt) ultem at egy 2005-os R6-ra amiben mar megvetelkor benne volt a nyitottkipufogo es a powercommander, miutan kicsit osszeszoktunk ugygondoltam kiprobalom mit tud es kimerem jelenteni majdnem lefo.stam a bokamat...

Legyen eleg elsore egy 600-as azzal is boven tudsz menni de meg az is tul eros....

Ha megakarsz tanulni normalisan motorozni vegyel egy Suzuki DRZ400 SM-et azzal pont jo lesz kezdonek es ha ez mar nem tud meglepeteseket okozni utana vegyel 100 le felett...

2014. ápr. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%
Idióta.
2014. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
57%
Hát sok sikert hozzá ha megveszed de az ezres kawa még lehet erősebb is mint a busa de te tudod és 7 éve motorozok egy simsonnal ez után maximum egy 600-ast tervezek minimum 400-ast nem egy ezrest vagy a-fölött,ne legyél már hülye ember!!mennyi tapasztalatod van egy motorral?Ha semmi akkor tényleg donor leszel egy ezres motort kicsit is meghúzod már azon veszed észre magad hogy 200-al mész!!Jól gondold meg.
2014. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
20 éve motorozok. A következő motorom busa lesz, de félek tőle! Megértem, hogy erős motort szeretnél. Had ajánljam neked a busa kis testvérét - Suzuki GSX750F van belőle 600-as is. 750-es 92 lóval rendelkezik. Bőven elég! Gyorsulásnál nincs benne hirtelen ugrás, ahogy húzod úgy gyorsul. Lehet vele óvatosan gyorsulni. Elég a 200 fölött van a vége. nagyon megbízható motor. erős kezdőnek, de nem feltétlenül hal meg vele egy friss jogsis.
2014. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
zzr1400 a neked való gép ez egy picit jobban megy mint egy simson de annyira nem veszélyes tökéletes tanuló motor
2014. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!