Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem flame keltés, de mik azok...

Nem flame keltés, de mik azok az autómárkák amiket ha meghallasz, vagy meglátsz egyszerűen undor fog el?

Figyelt kérdés
Nekem: Skoda, Dacia, Suzuki, Opel.
2014. máj. 1. 21:44
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező neked milyen autód van s milyen évjáratú?


Opel undort vált ki belőled, hát fura. Én azért egy full extrás Insignia-t elfogadnék...


Skodából is van csomó nagyon jó autó. Új SuperB kéne ám..


Suzuki, Dacia tényleg nem kéne... Suzukiból ha hozzámvágnának egy Vitara-t, vagy Kizashit még örülnék neki.


De Daciaból tényleg nincs olyan ami tetszik.

2014. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Einsteinke ***** válasza:
95%

És az ilyen emberek járnak inkább VOLÁN busszal... attól nem undorodtak, hogy mindenféle emberek ráhánynak arra az ülésre amin ültök a buszon?


Ne is haragudjatok, főleg a Suzuki fóbiások, de ez elképesztő arroganciára utal. Nincsen jogotok ahhoz, hogy legtöbbször be se ültök ilyen autókba és lefikázzátok, azt se tudjátok milyen.

Nekem egy 94-s Swiftem van és igen is 1000x jobb közlekedési feltételeket nyújt mint pl. a helyi VOLÁN társaság. Kevés benzin, megbízhatóság, kevés pénz megy el műszaki költségekre ami azért nem minden autóra jellemző.

Am. sok ,,fóbiás" képes akár hitelbe is bele menni csak azért, hogy BMW-je, Audija, stb-je legyen. Utána meg 2-3 év múlva jön a sírás, hogy vissza kellett adni, mert nem tudta fizetni az egyoldalúan módosított törlesztő részletet meg a szervizelést meg stb. holott az önrészből tudott vna egy Suzukit venni úgy, hogy az onnantól az övé lett vna. És ne mondjátok nekem azt, hogy egy Suzuki SX4 sz*r, sztem pl. az igen is jó autó!

De ez a hozzáállás meg is látszik a közlekedési morálon! Ez is tipikus magyar betegség, hogy akinek Suzukija van az biztos sz*r ember, tapossuk a halálba! Am. meg pl. Amerikában rengeteg fiatalnak van autója ami Magyarországon nem igazán mondható el és miért? Mert ott megelégednek egy 2000-es Suzuki Swifttel is ahelyett, hogy nyavalyogna azon, hogy jajj a busz csak 2 óra múlva megy vagy hogy jajj, nem a ház előtt áll meg. Ennyit erről!

2014. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Előző: Ha nem láttad volna, itt sokan megvédték a Suzukit. A régi buszokban na azokban van undor keltő, az a sűrű koromfelhő amit kipufog.
2014. máj. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld, volt alkalmam nem is egyszer Suzuszarban ülni, vezettem is.

Úgy körülbelül ennyi a véleményem, hogy egy kalap szar, de elkérik érte újonnan a 2-3 millió forintot.

Nos, 1,8 millió forintba került a 2006-os Audi A8 4,2i, és össze sem lehet hasonlítani... komolyan.

2014. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
78%
Nem azért, hogy nagyon védjem a Suzukit de én is próbáltam már többet és más autókat is, más japánokat és az összes német márkát. A Suzuki nem akkora tragédia aminek tartják. Érthető hogy nem egy Audi, mert ez egy népautó, amit mindenki számára elérhetőnek gyártottak. Ezért kerül egy Suzuki újonnan 3 millába, egy Audi meg 10-15-be.
2014. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 Einsteinke ***** válasza:
100%

13.!


Azoknak írtam akik lefikázták illetve a kérdezőnek csak nem akartam külön kiírni.


14.!


Neked meg gratulálok, hogy össze jött egy olyan, de ritka mint a fehér holló! A legtöbb esetben használtért kérnek el 3 millát ami a Suzukinál újat jelent.

De nem tudom mennyit költesz szervizelésre... Mind1, nincs jogom beleszólni, Neked bejött és telik rá.

Egyet értek azzal aki azt írta nép autó. De az olyanok ne alkossanak már véleményt akik életükben nem vezettek autót vagy van jogsijuk, de nem használják, inkább buszoznak!

Érdekes azért sok Suzukis meg tudott barátkozni az autójával, kíméli meg minden. Ugyanúgy vonatkozik a KRESZ a BMW-re is mint a Suzukira, de gyakran ezt is elfelejtik...

2014. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
14-es a mintapéldánya a fentebb említett típusnak, csak bemutatkozni jött. :D
2014. máj. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 VarMa ***** válasza:

Nekem nincs kimondott olyan amitol undorodok mert minden markanak vannak kimondottan szep modelljei, meg a suzukinak is (nekem rohadtul tetszik pl az os swift GTi pedig alig ter el az alap modelltol: kuszob es lokharitok)...


Bar most hogy belegondolok es a kerdesre is valaszoljak, amitol behanyok az az egyik mostani autom..

Hyundai Tiburon GT V6, es nem azert mert optikailag nem tetszik sot szerintem egy nagyon szep auto de ahogy az egem szivat lepten-nyomon. Lepukkant esztetikai allapotban kerult hozzam, szepen rendbe lett rakva, majd rovid ido utan nem volt olyan nap hogy valami ne szivasson meg, mindennapra jutott valami problema...

2014. máj. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
55%
Audi, ők okozzák a balesetek 90%-át az utakon.
2014. máj. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Vizéli László ***** válasza:
100%
Nincs olyan autó amitől undorodnék. Minden márkában és tipusban van valami szép, csak látni kell benne. Suzukin tanultam meg igazából vezetni jogsi megszerzése után. Én nem tartom rosz autónak. De pl egy kispolskiba is meglátom a szépet, ha mész 70-el már majdnem olyan az adrenalin szinted mintha valami ferrarival mennél 270-el. :D
2014. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!