Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift tulajok! Milyen...

Suzuki Swift tulajok! Milyen negatív 'megkülönböztetést' tapasztaltatok eddig forgalomban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék én vitát kirobbantani, csak tényleg érdekelne ez a dolog. Rengeteg autós megveti ezeket a típusokat és szándékosan kellemetlen, sokszor veszélyes helyzetekbe sodorják a Suzukisokat (illetve más kisautó tulajokat is), leszorítják őket, villognak, stb. A kérdésem az lenne, hogy aki ilyen autót vezet, milyen negatív dolgokat tapasztalt más autósoktól, amelyek egyértelműen annak köszönhetőek, hogy ő egy 'lenézett' autót vezet?


Az az igazság, hogy ilyen autót szeretnék (valószínűleg fogok) venni, mivel ez az egyetlen, ami minden szempontból megfelel számomra (ár-fenntartás-fogyasztás-szervizigény). Nekem semmi problémám nincs ezzel a típussal, csak az nagyon feszültté tett korábbi vezetéseim során, ha szándékosan veszélyeztettek amiatt, mert gyenge és kisméretű autóval voltam, ezért vagyok kíváncsi a tapasztalataitokra.


Köszönöm a válaszokat!


2014. máj. 7. 09:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%

Vagy abba nem gondoltál bele esetleg kedves 26 százalékos,hogy az aki tötymörög lehet hogy azért megy lassan mert még friss jogsis és most ült át egy idegen autóba és még szokatlan neki.vagy pl a kanyarokban még nem mer olyan merészen menni mert nincs rutinja.

De mint mondtam már ha annyira lassan megy fogod és kikerülöd ha meg a szabályokat betartja azzal nem tart fel senkit attól hogy te sietnél és pl a 30-as táblánál 30-al megy meg tudom érteni mert nem akar bírságot fizetni.

2014. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Látom nem sikerült felfognod a lényeget csak fröcsögsz a levegőbe.

Még mindig arról van szó hogy nem a visszapillantót kell bámulni hanem előre kéne nézni.

2014. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

"megérkezett az első suzukis :) ezek ilyenek"


A suzuki fóbiások meg olyanok mint amilyen te is vagy nagyképű gyökér arcok pénisz hosszabbításra használt autóval.Veszélyeztetel másokat azzal hogy fitogtatod, hogy nekem jobb autóm van.

Nincs már szukim ,de volt és igenis kimerem jelenteni jó autók ara amire kitalálták vagyis "normális" közlekedésre tökéletesen megfelel még ma is attól hogy nincs 5 sec alatt 100-zon.

Kedves 26 százalékos minden normálisan gondolkodó és közlekedő ember ugyan azon a véleményen van mint én,de tudod mit az ilyen letolós stílusoddal előbb fogsz te fára mászni mint egy normálisan közlekdö autós bocsánat suzukis (hogy örűljél)

2014. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Látom nem sikerült felfognod a lényeget csak fröcsögsz a levegőbe.

Még mindig arról van szó hogy nem a visszapillantót kell bámulni hanem előre kéne nézni."

Na és téged mit zavar ha a visszapillantót bámulja?

Na erre válaszolj!

Ha meg lassan megy valaki kerüld ki ne pedig kötekedj.Előttem is mentek már lassabban mint ahogy én szerettem volna haladni de nem másztam senkinek a seggébe ezért és provokáltam ezzel veszélyhelyzetet teremtve.Mert mi van ha a seg.be mászásod közben ő fogja és beletapos a fékbe szépen belemégy és még te leszel felháborodva hogy összetört az autód pedig te nem tartottad a követési távolságot.amúgy ezért a követési távolság be nem tartásáért kéne szép kis bírságokat osztogatni nem pedig azért ha valaki 90 helyet 100-zal megy.

De mint mondtam már ha zavar az ha valaki lassan megy vagy a visszapillantóba néz akkor előzd meg ne pedig a seg.ébe mássz.Egyébként elég baj az ha csak előre nézel és nem használod a visszapillantót ugyanis megismertetem veled azért van minimum 3 tükör az autón hogy használd azokat is tájékozódásra.

Se szerintem csak fecsegsz itt üresen és még jogsid sincs így jobb ha viszed azt a hülye pletykát amit a kortársaidtól hallasz.Szóval menjél már inkább aludni már este van .És ezt nem mondom még egyszer.

2014. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14.

az a helyzet magadra vetted a kiskutya jelződ is most itt játszod a sértetted, kettőnk közül fejben te vagy a gyerek, éretlen vagy még, vagy csak buta, választhatsz, bár szerintem jobban jársz az előzővel. pont. vitát lezártam, innentől nem válaszolok a személyeskedéseidre, mert semmi értelme annak amit mondasz, olvasd át megint amiket írtam. üdv.

2014. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Látod kedves kérdező az ilyen hülye gyerekek miat mint a26-százalékos is ilyenek miat van a balesetek egy része mert nem tud normálisan közlekedni,és ha valami baj történik ráfogja az útra hogy az volt a hibás mert,poros,jeges ,volt sőt ha kiegyenesíti a kanyar akkor is a kanyar volt a hibás nem pedig ő aki nem az útviszonyoknak megfelelően közlekedett.Szóval a26 százalékosnak egy szavát ne vedd komolyan valószínűleg vagy egy kis taknyos suhanc vagy egy trollkodó!

Nyugodtan vegyél suzukit ,mert más márkájú autót is veszel annál is előfog fordulni hogy valaki provokálna,főleg mivel kezdő vezető vagy és még ne tudod úgysem úgy felvenni a forgalom ritmusát mint egy rutinosabb sofőr.A legjobb ha ezt a provokációt figyelmen kívül hagyod és úgyis megunja.

2014. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

14.

"az a helyzet magadra vetted a kiskutya jelződ is most itt játszod a sértetted, kettőnk közül fejben te vagy a gyerek, éretlen vagy még, vagy csak buta, választhatsz, bár szerintem jobban jársz az előzővel. pont. vitát lezártam, innentől nem válaszolok a személyeskedéseidre, mert semmi értelme annak amit mondasz, olvasd át megint amiket írtam. üdv."


Kettőnk közül nem tudom melyikőnk is a sértet meg a gyerek,meg a buta.

Ugyanis én nem küldözgetek privát üzeneteket neked mint te énnekem!

Na ki is agyerek meg az éretlen?

Ha nem lennél ennyire buta és gyerekes akkor nem küldözgetnél idióta priviket most már biztos hogy csak egy unatkozó kiskölyök vagy és itt szórakozod ki magad.



Az üzenet küldője: fant808

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 20:46

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Suzuki Swift tulajok! Milyen negatív 'megkülönböztetést' tapasztaltatok eddig forgalomban?

"Hát nem tudom volt swiftem,toyotám, most hondám van az utóbbi két autó már eléggé nagyocskának számít de ugyan úgy találkoztam versenylázban.."

Az üzenet szövege: te egy köcsög vagy.

nem nem én vagyok a huszonhatszázalékos, te viszont kretén suzukis vagy.



Az üzenet küldője: fant808

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 21:13

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Suzuki Swift tulajok! Milyen negatív 'megkülönböztetést' tapasztaltatok eddig forgalomban?

"Hát nem tudom volt swiftem,toyotám, most hondám van az utóbbi két autó már eléggé nagyocskának számít de ugyan úgy találkoztam versenylázban.."

Az üzenet szövege: miért vitatkozol egy nálad okosabb emberrel?

csak itt állnak veled szóba? senkit sem érdekel itt a személyes véleményed, nyomorék.



És még le is tagadód hogy nem te vagy a 26 százalékos! Ugyan már itt a normálisan válaszolók akik a kérdezőnek akarnak segíteni nem fognak ilyen idióta gyerekes üziket küldeni a másiknak.Mind a komenteidben sőt a privát üzeneteidben is látszik hogy még gyerek vagy

Szánalmas vagy ,hogy nem bírod elviselni azt hogy nincs igazad,és nevetséges is! :D



"senkit sem érdekel itt a személyes véleményed, nyomorék."


Nem érdekel hogy kitt érdekel ,de a kérdezőt érdekli mert ezért tette fel a kérdést.


De mivel ilyen reakcióid vannak inkább vizsgáltasd ki magad.

2014. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
na én ide inkább nem írok semmit, mert csak lepontoznának szokás szerint, hiába is írnám ki a tapasztalataimat a suzukiról
2014. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!