Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan utcát adtak meg a...

Olyan utcát adtak meg a büntetésben, amilyen az adott településen nem is létezik! Megúszhatom?

Figyelt kérdés

84 km/h-val mentem 50 helyett, 45.000 Ft-os a büntetés.

Viszont az elkövetés helyének olyan utcát írtak be, ami nem is létezik.


2014. máj. 9. 16:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha annyira tökös legény a kérdező, hogy cca 60%-kal túllépi a sebességhatárt, akkor a felelősség vállalásakor is legyen ilyen kemény. Fizesse be, ne kifogásokat keressen, meg kiskapukat...

Ismerős apja is telibekakálja a sebességhatárokat városon kívül (GPS szerint főúton 130-140-el megy, pályán 150-180-al, forgalom és egyéb dolgok függvényében), de szó nélkül befizet minden gyorshajtásos csekket.

Nem keres mondvacsinált kibúvókat, azt mondta egyrészt őt nem így nevelték, másrészt ez neki megéri, hogy olyan tempóban mehessen, ahogyan ő akar.

2014. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Be van fizetve, nem kell okoskodni, nem vág földhöz ez a 45 rugó. Csupán megkérdeztem hogy meg lehet-e úszni így, hogy nem létező cím van megadva mind a postai levélben, mind a neten ahol meg lehet nézni a képeket.
2014. máj. 11. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!