Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szalonban lehet alkudni?

Szalonban lehet alkudni?

Figyelt kérdés
Ha új motort vennék szalonból, lehet az árból alkudni?

2014. máj. 14. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem(!) nem, mert arra az anyacég által megszabott fogyasztói ár van kitűzve és azt kell elkérni ha tetszik, ha nem.
2014. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis nem lehet, csak nem biztos hogy az árból engednek, hanem esetleg 1-2 extrát beletesznek az alapárba.
2014. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az értékesítőtől és a főnökétől függ.minden esetre meg kell próbálni nem vesztesz vele semmit.Mondjuk ha kp-val mégy akkor nagyobb esélyed van az alkudozásra.
2014. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahham, tehát pl hozzáadnak egy nagyobb plexit, vagy dobozt "ingyen". Érdemes akkor próbálkozni vele. Ha meg nem nyert, van még másik márkakereskedő.
2014. máj. 14. 15:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igen és kell is, engednek az árból vagy adnak ajándékot sisak,kabát és hasonlók
2014. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. De inkább adnak extrát mint engednek az árból.
2014. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3 éve új mocim mellé egy sisakot és egy pár kesztyűt sikerült kidumálni. Szóval extrát lehet kialkudni, de az árból nekem egyáltalán nem akartak engedni.
2014. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
tegyük fel hogy elmész a közeli supermarketbe, veszel egy kólát tegyük fel, 300- szalámi 200- rágó 150- ez így összeadva 650 Ft, majd mikor a pénztárhoz állsz, megkérdezed a pénztárostól, hogy 570 ??
2014. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó az nem egészen idevágó példa ne foglalkozz vele.


Ha pl több helyről is kérsz ajánlatot és lesz jóval kedvezőbb, akkor bemész és előadod az értékesítőnek és ha mákod van bejön :D

2014. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp alkuldj!

Sot, ha teheted, ugy mint elobbi irta, kerj ajanlatot tobb kereskedotol is (mar ha van a kozeledben).

Aztan a legkozelebbit hivd fel, mondd hogy a messzebb levok xy-t ajanlottak, ha ok is odaadjak ennyiert, akkor naluk veszed mert ok megis kozelebb vannak.


Olyat is csinalhatsz, hogy alkudozol, latjak rajtad, hogy nagyon akarod a motort es ha nem engednek az arbol, felallsz es elindulsz az ajto fele. Ha igazi kereskedo vere van, amint megfogod a kilincset utanad megy, hogy "beszeljuk meg"!


Van a beszerzesi ar es van az arcedulan levo ar. A ketto kozott ezres kulonbsegek vannak (oke egy motornal talan nem olyan nagy kulonbseg mint egy kocsinal) de van ott is es igenis lehet alkudni. Ez nem a teszko ahol szabott arak vannak... nem is ertem, hgy lehet osszehasonlitani a kettot. A moci/auto kereskedesek olyanok, mint a kufak a piacon, szabad arral dolgoznak.


Ha arbol nem hajlandok engedni, akkor eroskodj az extrakert!


En eddig 2 autot vettem (egy hasznaltat es egy ujat, mind2 szalonbol) es mindket alkalommal az arcimken levo osszeg alatt hoztam el a vasat!

2014. máj. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!