Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinyomozható a címem a rendsza...

Kinyomozható a címem a rendszamom alapján?

Figyelt kérdés
egy srác akivel nem jöttem össze nem hagy békén. Ismerősömnek azt mondta hogy van rendőr ismerőse és tőle fogja meg kérdezni hogy nézzen utánam. Ez mennyire lehetséges???
2014. máj. 15. 00:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok egy rendőr ismerősöm mondta hogy nem lehet mert az állásával játszik. Meg lehet nézni hogy ki nézett utánam stb mert titoktartási kötelezettség van. Megnyugtató. Beszéltem a sráccal határozott voltam hogy feljelentem mindkettőt. :)
2014. máj. 15. 11:33
 12/18 anonim ***** válasza:
Ügyes lány :)
2014. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Meg lehet nézni hogy ki nézett utánam stb mert titoktartási kötelezettség van.


Aha. És szerinted minden nap ellenőrzik az aznapi rendszámlekérdezéseket? Ugyan már. Ül a rendőrségen egy ember, és ellenőrzi hogy ki mikor miért kérdezett rendszám után adatokat....

2014. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Zsebvirág ***** válasza:
59%
De ha feljelentést tesz akkor kideríthető... :)
2014. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Szia.

Hiaba van neki Rendor ismerose, az nem adhatja ki az adataidat, mert a rendort titoktartasi kotelezettseg illeti meg es ha kiadja az adataidat, akkor a szemelyes adataiddal el vissza, amivel elkovet egy bcs, mert az szemelyes adattap valo visszaeles.

Es mond meg annak a sracnak, aki zaklat, hogy Te elmentetted ezt a levelet, ami bizonyitek, hogy zaklat teged es amennyiben folytatja, feljelentest teszel vele szemben, maganinditvany utjan.


Hoppa, ugye, hogy ugye? Aki nincs tisztaba a jogszaballyal, az utana behuzza a fulet-farkat. Elsonek gondolkozzon, utana cselekedjen. A rendor meg nem lenne olyan hulye szerintem, mert le tudjak nyomozni, hogy ki kerte le az adataid es mar meg is van az a rendor, aoi elkovette a cselekmenyt.

2014. máj. 15. 16:03
 16/18 anonim ***** válasza:

hú most megnyugodott mindenki. megismertük a jogszabályt.....


a kérdés az volt, hogy lehetséges-e....

2014. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

furcsa hogy a rendőr ismerősöd is ékezet nélkül írt


csak nem a mobilján fbozik titokban a munkahelyén??

2014. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A Rendor az valami név?
2014. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!