Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway exceed 125 vagy Qlink...

Keeway exceed 125 vagy Qlink xf 125 melyik jobb? melyik erősebb gyorsabb?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg szerintek ? Túrázgatni motorozgatni? és melyik megbízhatóbb ?
2014. máj. 18. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
qlink-et akartam én is de letettem róla , ugyanis nem csak szóbeszéd hogy sz*rok pl valamelyik jó nevű motoros lap is elkezdett egyet tartós tesztelni , de nem lett belőle cikk mert a motor beadta kulcsot azt hiszem 9 ezer km után a teszt pedig 25km-es lett volna a keewayek véleményem szerint nem rosszak bár sokan szidják viszont amit írsz típust nem egy erőgép persze egyik 125 4T sem az de ha keeway akkor én inkább keresnék egy TX 125-t szebb és müszakilag is jobb (szerintem) használt autón szokott lenni 1-2 db de van hogy nincs eladó
2014. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom én is olvastam hogy megált qlink de ismerösöm annak nagyon jó! szidják is meg dicsérik is!! Aza baj keeway tx 125 el hogy drága nagyon! én max 250.000 nézzek motrokat :) szerinted milyet vegyek?
2014. máj. 19. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!