Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki motoros jogsira...

Kisvuk29 kérdése:

Ha valaki motoros jogsira akar járni, hogy tud saját motort vinni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy lehet ha nincs jogsim :D

Pedig ha eljutok oda akkor a kis ETZ-mmel barátibb lenne mint egy yamahaval vagy bármilyen más 25-össel :D



2014. máj. 25. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát. Hivatalosan ugye nem viheted oda. Én megkérdezném az oktatót biztos talál rá valami módot. Ha más nincs kérdezz meg egy havert hogy nem vinné e oda.
2014. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én évekkel ezelőtt vizsgáztam, már akkor sem lehetett sajáton vizsgázni.

Ad az iskola - sokkal egyszerűbb, neked és nekik is.

2014. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak azért mert ki van írva, hogy lehet és van ahol kedvezményes :D

Meg lehet végülis mindent oldani :D

2014. máj. 25. 23:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg? :)


Akkor vagy "odacsempészed", vagy elviszed utánfutón, vagy egy haverod elviszi odáig lábon.

2014. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk volt aki b kategóriás kresz oktatásra kocsival jött
2014. máj. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tételezzük fel hogy megoldod valahogy ezt a problémát. De a motorodnak olyan kategóriásnak kell lenni, mint a jogsi amit csinálni akarsz. Tehát kis TZ-vel nem fog tudni korlátlan A-t csinálni. Oktatóval is le kéne ezt beszélni, mert nem érdekeltek abban hogy te saját motorral gyakoroljál és viszgázzál. Megvannak az óradíjak, abban benne van a motorhasználat is, igaz alá is írattatja veled hogy ha kárt teszel a motorban akkor azt fizeted. De lehet hogy meg tudsz egyezni az oktatóval csak az neki kellemetlen lehet, mert így következtetést lehet levonni arról hogy ő mennyit számol fel a motorért. Bár ha van sütnivalója akkor még jól is kijöhet a dologból, mert kevesebbet von le mint a motor valós költsége és akkor meg többet tud eltenni. Na, hát ez jutott hirtelen eszembe.
2014. máj. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A1-re akarok MZ-vel menni

Meg ha több iskola weblapján is ott van,hogy saját motor használata lehetséges csak meg lehet oldani :D

2014. máj. 26. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni az oktatót, esetleg ott tarthatod-e a motort, a másik megoldás az, hogy valaki hoz-visz, legálisan kb. ennyi van, ha nincs egy haveri garázs pár méterre az oktatás helyszínétől...


Saját motort lehet vinni, persze, legalábbis egyik iskolám se akadt fönt rajta, én is sajáttal nyomtam, az iskolának nem is volt olyan, amiről leért volna a lábam, de jobban is bíztam az én kicsikémben :) S amikor behorpasztottam, nem kellett fizetnem, esztétikai hiba, bármeddig elmegy így :) Az órák picit olcsóbbak voltak, hiszen én tankoltam a motort.

Engem a párom fuvarozott.

2014. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!